Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
nadrabiam zaległości karteczkowe str 8 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace w innych technikach (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: nadrabiam zaległości karteczkowe str 8 (/showthread.php?tid=2188)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: kartka ślubna w pudełeczku str 3 - hira - 05-07-2017

A teraz zaproszenie na rocznicę I Komunii Św. dla nauczycieli. Powstało dosłownie w biegu...piątek godz 18..zrobisz? na już najlepiej.... i z dekorem obowiązkowo, kurde, długi weekend majowy, obleciałam caluśki Kraków w sobotę, połowa sklepów zamknięta. zrobiłam ostatecznie z tego co miałam w domu, udało mi się tylko tą sklejkę dokupić, chciałam tekturkę, ale z pustego i Salomon nie naleje...
liście wycięłam sama, kuleczki winogronowe to koraliki

   


RE: zaproszenie str 5 - hira - 05-07-2017

Oli, dzięki Smile nawet nie pomyślałam o zamazaniu nazwisk, muszę się poprawić


RE: zaproszenie str 5 - Virgo_777 - 05-07-2017

No i fajnie wyszło. Żadne usprawiedliwienia, że w biegu robione nie są potrzebne. Mnie się bardzo podoba.


RE: zaproszenie str 5 - hira - 05-07-2017

Virgo, dziękiSmile
opis to tak dla zobrazowania sytuacji byłSmile


RE: zaproszenie str 5 - hira - 05-09-2017

Malola, dziękuję pięknieSmile


RE: zaproszenie str 5 - hira - 05-09-2017

Grarut, dziękiSmile
trza ćwiczyć zeby coś zaczęło wychodzić a ja leniwa jestem, pozaczynam i leżySmile) a najwięcej to planuję... na kiedyś tamSmile)
czcionki i ja mam ulubione,niedługo jeszcze potestuję nowe, tej też nie pamiętam jak się nazywa, ale jak coś mam do napisania to lecę z listy, a ta jest w ulubionych


RE: zaproszenie str 5 - hira - 06-05-2017

2 karteczki:
komunijna dla dziewczynki i ślubna do kompletu ze skrzynką na wino:
       
           

dalej boleję nad brakiem ładnych scrapków ramek czy listków, nie mam zdrowia zamawiać w internecie po ostatnich szopkach na wielkanoc


RE: kartki str 6 - Virgo_777 - 06-05-2017

Piękne życzenia na komunijnej kartce. Kartka też piękna.
A ślubna... no cóż... ech... Nie marnuj zdrowia, super sobie radzisz.


RE: kartki str 6 - hira - 06-07-2017

Virgo, dzięki Smile
Muszko, dziękiSmile
Natabus, dziękiSmile
Grarut, dziękuję pięknie,  Heart    tak, odpoczywam, właśnie przy tych robótkachSmile) wirus się już rozprzestrzenił na całego i jak nic nie podłubię to chora jestemSmile)


RE: kartki str 6 - hira - 10-23-2017

znów kartkaSmile na chrzest...
dzwoni do mnie koleżanka, czy nie mam jakiejś na zbyciu... odpisuję, że nie ale mogę zrobić, a tu termin bach, najbliższa niedziela, całe 3 dni na wymyślenie i zrobienie, no nie lubię tak na hurra, efekt nie w pełni mnie zadowala, nie miałam czasu np żeby poleżała pod czymś ciężkim i się wyprostowała, kwiatki też takie sobie wyszły.
tekturka i dodatki wybrane przez zamawiającą,
próbowałam embosować ten wózeczek, ale nagrzewnicy nie mam, nad kuchenką elektryczną chciałam, ale niewygodnie mi było trzymać i się puder osypywał, w końcu pomalowałam farbą