Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
elila- mój dekoupage - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: elila- mój dekoupage (/showthread.php?tid=581)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


RE: elila- dekupażowe początki - elila - 11-02-2011

Wczoraj zaczęłam wstawiać zdjęcia i przy ostatnim zamknęłam sobie okno przeglądarkiAngry Myślałam, że wybuchnę ale odeszłam od komp. żeby odetchnąć.
Dziś drugie podejście....
Prace z zeszłego tygodnia. Jeszcze nie lakierowane, z resztą zawsze pokazuję wam nie lakierowane z nadzieją, że dostanę jakieś cenne wskazówkiBlush

Bombka z aniołkami
[Obrazek: dsc04421j.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc04423zq.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Słoik z serii "Orange" Nie wiem dlaczego ale bardzo lubię ten motyw...
pierwsze próby cienoiwania
[Obrazek: dsc04424k.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
[Obrazek: dsc04427b.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
i świąteczna deseczka (zdjęcie strasznie kiepskieAngry)
[Obrazek: dsc04429xu.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Ufff... udało się...



RE: elila- dekupażowe początki - Vika - 11-02-2011

elila - bombka OK, ja bym lakierowałaSmile
a co do cieniowań - jak na moje oko miałaś zbyt "suchą" farbę, nie udało się jej miękko rozprowadzić, te cieniowania mają być jak mgiełka, takie niby nic... może uda się je jeszcze rozetrzeć mokrą szmatką? albo... spróbuj może taką rozwodnioną zieloną jeszcze raz na tym co już jest (nie pędzlem a szmatką...) od motywu do tłaSmile
a talerz mi się podoba... tylko tu też zamiast cieniowań obmalowałaś kontury... rozmyj je może jaśniutką zielenią?Smile mokra szmatka+rozwodniona zielona...


RE: elila- dekupażowe początki - bejb90 - 11-02-2011

Bombki przepiękne! Bardzo mi sie podobają Smile talerzyk też niczego sobie a słoiki... Hm, mi sie w przeciwieństwie do Ciebie jakoś te pomarańcze nie podobają ale to kwestia gustu Big Grin a cieniowanie, tło bardzo ciekawe, oryginalne, może nie do końca takie "podręcznikowe" ale bardzo mi sie podoba, ja bym chyba zostawiła Big Grin


RE: elila- dekupażowe początki - Brydzia - 11-02-2011

Bombka cudna,bardzo mi się podoba no i deseczka też.Pomarańczowy słoiczek całkiem, całkiem wyglądają nawet się nie spodziewałam bo ja jakoś do owoców to nie mam przekonania.Cieniowania na moje ładnie wyszły .Ja sie wcale za nie nie biorę bo paskudnie mi wychodzą.


RE: elila- dekupażowe początki - Iwoncia - 11-02-2011

Najbardziej podoba mi się talerzyk-stroikWink Bardzo świetnie wyszedł ci efekt odpadania złotej farby, to nadało takiej duszy i historii talerzykowiWink


RE: elila- dekupażowe początki - Zuza - 11-02-2011

Mnie się najbardziej podoba słoik - ten motyw rzeczywiście jest fajny!



RE: elila- dekupażowe początki - magiczna.lawenda - 11-02-2011

Bardzo fajne prace Smile Słoik mój faworyt Smile


RE: elila- dekupażowe początki - elila - 11-07-2011

Dziękuję kochane za miłe słowa i konstruktywną krytykę, to dla mnie bardzo ważne, w końcu cały czas się uczę...

Brydziu, ja też dopiero zaczynam się uczyć cieniować, uważam, że warto bo efekt jest naprawdę fajny.

Magiczna, Zuza, Brydziu Mnie owoce też nie za bardzo kręcą ale te pomarańcze są takie wdzięczne, wyraziste.... i fajnie się prezentują w decou.

Notabus, Iwoncia deseczka-stroik nadużyła mojej cierpliwości.... a przetarcia są wynikiem mojego zrezygnowania... ale rzeczywiście fajnie to wygląda.

Grarut, Bejb, Vika Buizk!


RE: elila- dekupażowe początki - elila - 11-08-2011

Witajcie! Wczoraj z uporem maniaka siedziałam nad dwuskładnikowcem ale w końcu mi się udało! Po nałożeniu drugiej, a potem trzeciej warstwy step 2 i użyciu profesjonalnego sprzętu w postaci suszarki do włosów, pojawił się krak!!!! Może nie taki ja bym chciała ale jest!!!! Strasznie się ucieszyłam, bo już mniej więcej wiem jak z nim " rozmawiać". Próby odbywały się na deseczce-stroiku.
Pozdrawiam wszystkie i życzę miłego dnia!!!


RE: elila- dekupażowe początki - bejb90 - 11-08-2011

Prosimy o zdjęcie Big Grin