Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Z mojego kącika.... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Z mojego kącika.... (/showthread.php?tid=700)



RE: Z mojego kącika - Shanna - 10-04-2012

Bylo super teraz podwojnie super. Konturowka zmienila wszystko na plus. Smile


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 10-05-2012

Dzięki wielkie za te wszystkie słowa . Mam nadzieję że prezent się spodoba.


RE: Z mojego kącika - Vika - 10-05-2012

Och, jaki Ty masz śliczny szablon Kachna Big Grin
A pudło z tym szablonem (i konturówką ) fajowo wyglada Smile


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 10-06-2012

Napisane przez Zuza - 10-04-2012 12:06 pm



Konturówka uwydatniła te róże i gołąbki - wręcz je rozświetliła. Też bym chciała umieć tak "konturówkować".....

Zuza ważna jest właśnie konturówka,ta którą miałam wcześniej to o d... potłuc.Świetne są te które Vika dla nas zakupiła. Robia się nią cieniutkie niteczki i nic się nie rozpływa. Dzięki wielkie raz jeszcze za te zakupy VikusiuSmileszablon też z Vikusiowych zakupów.


Napisane przez muszka - 10-04-2012 10:43 pm



Kasia, zaglądam i oglądam. Co ci bede pisać: wszystko mi sie podoba co robisz. Ty to masz farta - nawet butle znalazłas z wzorkami


Muszka wszystkie sklepy z alkoholem w mieście obleciałam,aby znaleźć fajną butelkę z dobrym winem i nie zbankrutować przy tym.



RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 10-09-2012

Kolejna skrzyneczka,tym razem na dzień nauczyciela. że pani nauczycielka to młoda osoba ,to kolorystyka miała być jasna. Nie wiem czy do końca to się udało ale może się spodoba. Motyw wybrany przez zlecającego.
           



RE: Z mojego kącika - gofira - 10-10-2012

łądna - podoba mi sie pomysł z tą nierównościa ale, nie gniewaj sie Kasior coś z tą skrzynka jest nie tak tylko kurcze ja nie wiem co - a może to tylko moje wydawactwo hmmm sama juz nie wiem


RE: Z mojego kącika - Zuza - 10-10-2012

Hmmm... Ja to obiektywna nie będę, bo i zielonego nie lubię, i za postarzeniami nie przepadam.... Za to róże podobają mi się baaardzo!


RE: Z mojego kącika - Shanna - 10-10-2012

Mnie sie bardzo podoba. Kolor bocznej zieleni pasuje do niektorych listkow na motywie. Motyw tez ladny-znam, mialam, wykorzystalamTongue A polaczenie delikatnych roz ze struktura wyszlo superSmile


RE: Z mojego kącika - Erato - 10-10-2012

Struktura - rewelacja! I pięknie połączona z motywem kwiatowym. Dla mnie te szablony na bokach to już nadmiar szczęścia, bo góra jest tak bogata. Ale i tak podziwiam, ja nie potrafię czegoś takiego zrobić Big Grin


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 10-10-2012

Na swoje wytłumaczenie napiszę tak:
zieleń nie jest tak wściekła jak na drugim zdjęciu.bardziej zbliżona do pierwszego. jest to bejca zabarwiona pigmentem. teraz widzę że ten szablon mogłam sobie darować ,ale stało się .
Graza wypukłości to reklama z lidlaTongue