Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Z mojego kącika.... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Z mojego kącika.... (/showthread.php?tid=700)



RE: Z mojego kącika - Dyzia - 12-19-2012

Super pudełko, mam nadzieję, że konturówka to nie serwetka, bo chciałam cię pochwalić za oszczędność zastosowania, delikatny, piękny efektSmile


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 12-19-2012

Przyjmuję pochwały. Kontury to już

ja sama.:p


RE: Z mojego kącika - Vika - 12-19-2012

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
skromnisia........................


RE: Z mojego kącika - craftingbydominique - 12-19-2012

A ja wlasnie chcialam powiedziec, ze to najlepszy jednoskladnikowiec, jaki mi dane bylo ogladac SmileSmile, no ale teraz wiadomo do czego ewentualnie aspirowac, jakby mi do glowy przyszlo wrocic do korzeni Smile. Calosc pieknie skomponowana plus swietna konturowka.


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 12-20-2012

Vika ja zawsze byłam skromnaTongue
DziekujęHeartHeart


RE: Z mojego kącika - Joanka215 - 12-20-2012

Ależ dlaczego ostatnia, dlaczego??? Szkatułka zachwycająca, a kontury jak marzenie Big Grin


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 12-21-2012

Joanko wykrakałas, bombki jeszcze mam zrobić na niedzielę.Sad Miałam 4 niewykończone. Myślałam że zostana takie rozgrzebane,ale nie ,kończyć je trzebaAngry


RE: Z mojego kącika - gofira - 12-21-2012

(12-19-2012, 05:28 PM)martyna20031 napisał(a): Gofira zaraz tam dla leniwychTongue
Nie mogłaś napisać ze dla zapracowanych. Przyznaj ze to byłoby milszeBig Grin Skrzyneczka to takioe ekspresowe zamówienie, miało być z kwiatami,więc serwetka przyspieszyła wykonanie.
Erato juz wiesz dlaczego krak ci się spodobał?Big Grin
Muszka serwetka sabatowa ,bardzo ładna .
Dół to bardzo ciemna zieleń,prztarta pozłotą. Niestety ciężke do obfocenia,a efekt bardzo mi się podoba
przepraszam Kasior nie miałam na myśli nic złego a już z penościa nei chcialam cię urazić mówiąc dla leniwych miałam na mysli siebie nie ciebie.
Tak więc bije pokłony i o wybaczenie upraszam


RE: Z mojego kącika - Joanka215 - 12-21-2012

(12-21-2012, 01:12 AM)martyna20031 napisał(a): Joanko wykrakałas, bombki jeszcze mam zrobić na niedzielę.Sad Miałam 4 niewykończone. Myślałam że zostana takie rozgrzebane,ale nie ,kończyć je trzebaAngry

Już z góry się cieszę na oglądanie tych bombek, bo to sama przyjemność Big Grin


RE: Z mojego kącika - RotkiwKerianna - 12-21-2012

z tymi bombkami to coś jest, ja też walczę z kilkoma bo się znajomi obudzili...zgroza....ja chyba nie przepadam robić bombek z określonym motywem....a teraz nastolatki kochają One Direction i robię te szkarady w wielkim pośpiechu ......
a przecie o bombkach wszyscy wiedzą wcześniej....i to na ostatnią chwilę się budzą.....