Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Z mojego kącika.... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Z mojego kącika.... (/showthread.php?tid=700)



RE: Bieżące i świąteczne - bejb90 - 12-30-2011

przepiękne bombki! ta z misiem toTwojej roboty też?i wieszak różany też piękny... Ah ta moja miłość do prac w róże Big Grin ale moje róże już mam zamówione, może w końcu coś stworze w tym klimacie Smile


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 12-30-2011

            Oczywiście bombki mojej produkcji.Jeszcze dwie fotki wieszaka .Ma on trochę inny kształt i trudno zrobic zdjęcie całosci .teraz już takich chyba nie ma .Ten ma około 20 lat, może więcej.Shy        
Bombki pejzażowe też lubię, ale motywy te dobrze wyglądają tylko na dużych bombkach,nie przytłaczają ich.


RE: Bieżące i świąteczne - elila - 12-30-2011

Świetna robota! Bombki świetne a wieszak ponadczasowy.



RE: Bieżące i świąteczne - Zuza - 12-30-2011

W życiu takiego wieszaka nie widziałam, a żyję już dużo dłużej niż 20 lat! Big Grin
A szkoda, że takich wieszaków nie ma, bo do deku idealne!!

A bombeczek (tradycyjnie) zazdraszczam! Big Grin


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 12-30-2011

Oj cieszy, że się podoba,jak pochwalą to się chęci do pracy nabiera.Wieszak dostałam od teściowej.też wcześniej takiego nie widziałam. A dzisiaj przywlokłam skrzyneczkę do zrobienia.Były w niej ponoc kosmetyki ,a teraz ma byc na owoce. Zaraz cyknę jej fotkę.
A oto i fotki            


RE: Bieżące i świąteczne - Vika - 12-30-2011

Ja tam cięż też pierdzielę! Tongue I też bym pobieliła jeno, bo ona cudna sama w sobie jest...
No dobra - też zazdroszczę! Big Grin


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 12-30-2011

Przyniosła klientka do sklepu abym ją dla siebie zrobiła. Ze względu na "niedometraż" zaproponowałam ,że zrobię ją dla niej. Ma byc w kwiatki bądż owoce
Zrobię ją bejcą , tam gdzie jest napis zrobię białą i dam "coś "na bejcę trochę przecierek i ewentualnie małe "co nieco" nie wiem jeszcze co z środkiem .Jakieś podpowiedzi proszę.


RE: Bieżące i świąteczne - Zuza - 12-30-2011

A ja bym całość pobejcowała na jakiś ciemny kolorek (palisander albo wiśnia, albo turkus, albo inny pasujący do wnętrza), a na tej płytce z napisem pobieliła mocno i ewentualnie te owoce dała...


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 12-30-2011

Pobielona,moze nie najładniej ale wygłąda nieżle Przyłożyłam też motyw który widzę z przodu jest on niewielki i nie powinien rzucic się na pierwszy plan.                    
Bejca pod spodem to palisander.Właściwie lakierobejca.szukam wszędzie bejcy w proszku,rozpuszczalnej w wodzie .Moze by było więcej kolorów.


RE: Bieżące i świąteczne - Vika - 12-30-2011

A mnie właśnie ten napis podobał się najbardziej...
Skrzynkę przetarłabym trochę mocniej, szczególnie na tych "schodkach" i rantach...
Najlepiej pracuje się na bejcach wodnych (nie lakierobejcach) i wystarczy kupić parę kolorów i dowolnie mieszać, a gama kolorystyczna zwiększa się lawinowo. Smile
Inny efekt daje farba na bejcę, inny bejca na farbę, jeszcze inny uzyskuje się przy przetarciach... Możliwości jest mnóstwo.