Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Z mojego kącika.... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Z mojego kącika.... (/showthread.php?tid=700)



RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 01-06-2012

                Obiecane następne pudełka
            Weneckich zrobiłam juz 7.
        Poprawione magnolie
        Teraz lepsze zdięcia [może] dla Bejb
    Wszystkie razem Właściwie to nie,bo jedno już wybyło z domu rankiem celem uratowania życia.
"telefon o 9.00
-Kasia nie masz jakiegoś zrobionego pudełka.Potrzebuję na dziś na urodziny. [córka powiedziała jej rano,że o 15 idzie na urodziny do kolezanki i czy skocza do marketu po prezent]
-Mam 3 wolne tylo muszę jeszcze polakierowac kilka razy .
-Zdążysz?
-Zabiorę do pracy ,przyjdź o 14
-Dzięki życie mi uratowałaś."


RE: Bieżące i świąteczne - Shanna - 01-06-2012

Czy Ty w ogole sypiasz? Tongue
Ja juz sama nie wiem, ktore bardziej mi sie podoba. Smile Wszystkie sa takie ladne.


RE: Bieżące i świąteczne - arachidka - 01-06-2012

Cudne te Twoje pudełeczka. Biedronkowe i to z damą przecudne wprost!


RE: Bieżące i świąteczne - Zuza - 01-07-2012

W biedronkowym zakochałam się od pierwszego wejrzenia!! Big Grin Może i ten środek trochę to wrażenie psuje, ale co tam - miłość jest ślepa! Big Grin

Ja nie wiem jak Ty możesz tyle tego robić...? Co rusz, to pudełko... Cuda jakieś czy co?!?!?! Big Grin


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 01-07-2012

Notabus taka krytyka jak najbardziej potrzebna i bardzo za nią dziękuję. Pudełko z damą spróbuję poprawic. Biedronkowego już nie ma,będę robic jeszcze raz .A co do tempa w jakim robię te pudełka to zrobienie 5 nie zajmuje dużo więcej czasu niż zrobienie 2. Nie muszę czekac az np. wyschnie pierwsza warstwa farby,tylko maluję następne .Gdy kończę piąte pierwsze jest juz suche i mogę malowac drugi raz. Gdy naklejam serwetkę na całe wieko to tez smaruję klejem pudełka po kolei ,a potem w tej samej kolejności przyklejam serwetki.


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 01-07-2012

Ja po prostu chcę za szybko wszystko zrobic i czasem nie przemyślę wszystkiego do końca . czasu wbrew pozorom nie mam zbyt dużo . Mój dzień wygląda najczęściej tak;
rano do szkoły ,potem do sklep,ok.11 do domu,o 12.30 do szkoły po małą,potem obiad i lekcje .Popołudnia też najczęściej zajęte.Pon.angielski i hip hop,wtorek wolny ,środa ang., a ja kurs na prawo jazdy,czwartek córka plastyka i hip hop a ja w tym samym czasie kurs.Piątek mamy wolny tzn. bez zajęc dodatkowych bo ja zawsze przed 19 jestem w sklepie do 20-20.30 .Córka w tym roku idzie do komunii,więc dochodzi jeszcze kosciół[niedziele, roraty,różaniec]


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 01-08-2012

Czyli jak wyjdę z etapu początkującej może będzie lepiej.


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 01-08-2012

Nie da się .Ja te pudełka,które ostatnio pokazywałam jeszcze kończę.jest na nich 5 warstw lakieru i dopiero teraz będą szlifowane potem kolejne 5 i szlifowanie.


RE: Bieżące i świąteczne - miriamart - 01-08-2012

Rzeczywiście tego lakierowania nie da się potraktować lekko jesli praca ma byc dobrze wykończona. Jedyną radą na szybkie wykonanie decu jest robić kilka rzeczy jednocześnie a potem lakierowanie i tak mniej więcej co dwa tygodnie powstaje kilka prac Big Grin U mnie się to sprawdza Tongue


RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 01-08-2012

Mam tak samo. Najwięcej czasu zajmuje przygotowane się do lakierowania. Gdy mam wszystko rozłożone samo lakierowanie zajmuje kilka chwil.