Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Z mojego kącika.... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Z mojego kącika.... (/showthread.php?tid=700)



RE: Bieżące i świąteczne - martyna20031 - 01-11-2012

Coś się rozleniwili niektórzy w Nowym Roku. Prac nowych jakby mniej,nie to co przed świętami ,rano bombka,popołudniu lampionik,wieczorem kolejna bombka. A teraz jakaś pustka.


RE: Kasia w nowym roku - martyna20031 - 01-11-2012

Zmieniłam tytuł watku. Gdzies juz pisalam że na imię mi Kasia. Martyna to imię mojej córki.Login przywłaszczyłam właściwie od niej, bo gdy była mlodsza to ja logowałam ją na różne stronki dla dzieci.Teraz gdziekolwiek trzeba się logowac używam jej loginu.Tyle w kwestii wyjaśnienia,skąd się wzieła kasia.Smile[/u]


RE: Kasia w nowym roku - Zuza - 01-11-2012

Ty Kaśka nie marudź tylko pokaż coś tam wymodziła!
Ja nie pokazałam ani bombki, ani lampionu, to jestem usprawiedliwiona! Smile


RE: Kasia w nowym roku - martyna20031 - 01-11-2012

Nic nie wymodziłamTongue . Kończe pudełka i w tym tygodniu nic już nie robię,bo mam pracę pracową


RE: Kasia w nowym roku - callisto - 01-11-2012

świetne szkatuły i pudełka Smile

Wysłałam PW odnośnie serwetek.


RE: Kasia w nowym roku - martyna20031 - 01-12-2012

Mam kolejne wyzwanie .Angry Będę pomagała dzieciakom z klasy mojej córki [2 podst.] zdobic deseczki kuchenne na dzien dziadka. Będa z nich zrobione deseczki na klucze. Tylko 24 sztukiHuh,które muszę wczesniej pomalowac, a potem razem z pania lakierowac . Dzieciaki mają przynieśc powycinane motywy z serwetek i je ponaklejac ."juz się cieszę"Tongue


RE: Kasia w nowym roku - callisto - 01-12-2012

Nie narzekasz na nudę Tongue współczuję, bo zajedziesz się lakierowaniem prac. A tak na marginesie córka ma świetną panią, że chce robić coś innego z dziećmi na zajęciach plastycznych. U nas panie może są kreatywne, ale nie na zajęciach plastycznych. Tu króluje malowanie plakatówkami, kredkami i na tym się kończy. Jeśli mają być inne techniki dzieciaki robią same w domu.



RE: Kasia w nowym roku - martyna20031 - 01-12-2012

Dla babc będą korale z prażonego makaronu.
W tym roku szkolnym robili bombki , stroiki świąteczne , dekoracje jesienne na korze. Właściwie co miesiąc jakaś praca twórcza była robiona.



RE: Kasia w nowym roku - Vika - 01-12-2012

No to Grażula pojechała po bandzie Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Nata tylko spokój, tylko spokój.... Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Kasia w nowym roku - martyna20031 - 01-12-2012

Dla ogrzania atmosfery     dekoracja na korze i obrazek na Dzień Mamy    
Tutaj sama autorka prac         Smile
        Tak sie świcom moje pudłaWink, że nic na nich nie widac.
    Biedronkowe po nowemu
    Nie pamiętam czy pokazywałam kotki.