Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Z mojego kącika.... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Z mojego kącika.... (/showthread.php?tid=700)



RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 08-22-2012

Wdzięczna jestem okropnie za takie opinieSmile
I skoro podoba się nawet tym co to zielonych nie lubią ,ludowych nie lubią to teraz jestem pewna że dokonałam słusznego wyboru ,motywu jak i koloru boku.
Pochwalić się jeszcze muszę Tongue.Obrazki się podobały i znajoma wzieła 4szt. Piąty zostanie jako obrazek pokazowy.


RE: Z mojego kącika - gofira - 08-23-2012

też spoglądam czytam i podpisuję się pod wypowiedziami poprzedniczek- doskonały pomysł by tak połączyć "kolorowy wzór ludowy" ze stonowanym wiekiem - odgapiam na przyszłość oczywiście jeśli pozwolisz


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 08-23-2012

Muszko dobre sobie Big Grin,gdzie mi tam do Viki. Buty co najwyżej mogę jej czuścić i to jak pozwoliTongue
Chciałaś- masz. Niewykończoe ,niedopracowane,niewylakierowane.
To herbaciarka która miała kiedyś magnolie na wieku, stała nielakierowana i trochę w pyłki różne obrosła( u mnie ciągle jakieś wiercenia w ścianach ,docinania płyt na półki). Tak więc zmuszona zostałam do umycia jej. Teraz dostała róże. I nie wiem lakierować czy jeszcze coś z nią robić.
           
Gofira odgapiaj do woli.


RE: Z mojego kącika - gofira - 08-23-2012

dzięki za pozwolenie - odgapię a i owszem. a tak patrzę i zerkam na tą skrzynke i wiesz kurcze wzór śliczny, spęki super, kolorystyka też mi leży i kompozycja oczywiście też do mnie przemawia, tylko tak na te reliefy patrzę i nie wiem może by je jakoś bardziej uwidocznił, a może nie. kurczaki trzeba było nie mówić że z nią coś nie teges to bym się tylko zachwycała a teraz to już sama nie wiem czy szukam dziury w całym czy faktycznie coś tu jakoś "dziwnie jest"
ale ogólnei suuuper- z penością nie można jej unicestwić bo to byłby grzech bo ładna jest bez wątpienia.


RE: Z mojego kącika - Vika - 08-23-2012

Byłam, widziałam...
Kachna... masz jakieś buty do czyszczenia?.... Mogę??? Undecided


A przed lakierem podmaluj lekuchno reliefy tym łososiowo-różowo-jakimśtam kolorem mniejszej róży... albo i nie, jeśli nie chcesz Tongue


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 08-23-2012

Kobity drogie reliefów jest 6.Big Grin Mam już dwie propozycje kolorystyczne na nieBig Grin. Szkoda że Gofira nie powiedziała w jakim kolorze ona to widzi. Czekam na dalsze propozycjeTongue Każdej zrobię jej kolor i wyjdzie cudoBig Grin


RE: Z mojego kącika - Zuza - 08-23-2012

Ja to właściwie nie powinnam się odzywać (bo jak wiadomo....)... I miałam taki zamiar, ale jeszcze pomyślałabyś, że nie chcę Ci pomóc...

To się odzywam i mówię, że nie wiem! Tongue


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 08-23-2012

Czyli 2 zostają bez cieniowań ,3 cieniujemy. Został jeszcze jeden.


RE: Z mojego kącika - gofira - 08-23-2012

(08-23-2012, 07:48 PM)martyna20031 napisał(a): Kobity drogie reliefów jest 6.Big Grin Mam już dwie propozycje kolorystyczne na nieBig Grin. Szkoda że Gofira nie powiedziała w jakim kolorze ona to widzi. Czekam na dalsze propozycjeTongue Każdej zrobię jej kolor i wyjdzie cudoBig Grin

wywołana do odpowiedzi obejrzałam jeszcze raz dokładnie i ja bym zrobiła delikatnie takim kolorem jak jest w spękaniach




RE: Z mojego kącika - Sialona - 08-24-2012

Urocza herbaciarka, ja bym juz nie ,,majstrowała", lakier i jest cacy Smile