Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Z mojego kącika.... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Z mojego kącika.... (/showthread.php?tid=700)



RE: Z mojego kącika - Vika - 09-19-2012

Na temat wszystkich sabtowych dzbanów swoje zdanie już wyraziłam - to co stworzyłyście przeszło moje oczekiwania!

Wszystkie piękne Smile


(chyba będę wklejać ten post pod każdym dzbanem, który będzie się pojawiał w Waszych wątkach Tongue)


RE: Z mojego kącika - gofira - 09-19-2012

kasior -śliczny ten dzban ! i takie fajne rozmazania tego motywu - strasznie mi się ten efekt podoba - mój dzban czeka na paczkę od Viki by go wykonczyć. brawo - jak widać kolejna naumiana oj warto było jechać na sabat i to jest kolejny na to dowód.


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 09-19-2012

Dzbanek w realu bardziej mi się podoba niż na zdjęciach.Wiem też już jakich motywów nie używać. Dużych i w ubogiej gamie kolorystycznej. Róża była duża i prawie cała czerwona,więc trochę się rozmyła.


RE: Z mojego kącika - anika - 09-19-2012

No i dlatego ciekawie wyszło.Mnie się podoba SmileSmileSmile Mój musi troszkę poczekać,może w piątek Tongue, a Ty pracowita dziewuszka jesteś,brawo,brawo!


RE: Z mojego kącika - brunetka - 09-19-2012

u la la ....


RE: Z mojego kącika - callisto - 09-20-2012

E no.. Fantastycznie wykończyłaś. Rewelacyjne przejścia tonalne w róży i dookoła niej. Wyrazu dodała konturówka, delikatnie podkreśliła jej kontur... Napatrzeć się nie mogę.


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 09-20-2012

Tak chwalcie moje jakbyście swoich dzbanów nie miałyTongue Ale zeby nie było pochwały wszystkie zabieramTongue
Bierzcie się do pracy kobitki to pochwalimy waszeBig Grin


RE: Z mojego kącika - gofira - 09-20-2012

no mój jeszcze musi poczekać na paczkę od Viki ale jesli choc w polowie bedzie tak śliczny jak Twój to już się cieszę


RE: Z mojego kącika - spord - 09-20-2012

Bardzo fajne to rozmycie.. Podziwiam Smile


RE: Z mojego kącika - gofira - 09-20-2012

(09-20-2012, 09:12 AM)Ataner napisał(a): Ech, czarodziejka prawdziwa z CiebieSmile Dzban ma takie piękne przenikające się kolory, żadnej granicy... Nawet nie pytam, jak robiony, bo to nie na moje "zdolności".
Ty nawet tak nie mów kochana bo to jest trywialnie proste- Vika nam na sabacie zdradziła więc myśle że się nie pogniewa jak i ja zdradze ta tajemnice. Oto co nasz guru - Vika powiedziała:
po naklejeniu motywu smarujesz go klejem po wierzchu- motyw nie musi być mega perfekcyjnie przyklejony.
Gdy to wyschnie wokół motywu stawiasz kolorowe kropki farbrbą- w kolorach zbliżonych do motywu bardziej lub mniej - to według uznania i uwaga (teraz najbardziej fachowa częśc tej zabawy) jak masz te kropki to ciapiesz ciapiesz ciapiesz i rozmazujesz trochę na motyw trochę na zewnątrz - wg uznania na koniec można jeszcze konturówkę w niektorych miejscach położyć i po kłopocie. Spróbuj ponoć łatwe. Mam rację Kasiu czy jakos inaczej zrobiłaś?