Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Z mojego kącika.... - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Z mojego kącika.... (/showthread.php?tid=700)



RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 09-22-2012

Atanerku bejca była robiona z zieleni i brązu. To ta sama co na skrzynce łowickiej
No właśnie zachciało mi się spękań a miało być bez nich. Zapomniałm bejcę polakierować i przebijała mi cały czas przez farbę. Tło miało być białe ale ta zieleń wylazła po bokach spękań. Musiałam tło potraktować zieloną patyną( Vikuś jaka ona przydatna)


RE: Z mojego kącika - Shanna - 09-22-2012

Jakos mam wrazenie, ze juz gdzies cos podobnego, albo w podobnych kolorach widzialam. A ze duzo widzialam, to juz mi sie mieszaTongue
Taca elegancka. Renia ma racje, ze zielen piekna. Tylko te mniejsze kwiatuszki troche Ci zginely w tym kraku.



RE: Z mojego kącika - anika - 09-23-2012

Oj,tam,oj,tam.Taca jest ładniusia i już!


RE: Z mojego kącika - szksat - 09-23-2012

Śliczna ta taca - taka stonowana, no i bejca piękna Smile


RE: Z mojego kącika - Vika - 09-23-2012

Kachna, ja za krakiem nie przepadam, wiadomo, ale Twoja taca mi się podoba Smile i krak absolutnie mi nie przeszkadza, patyne wykorzystałaś po mistrzowsku Smile, a kolor... juz dziewczynki mówiły - bajka!
Ja jestem na TAK!


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 09-23-2012

A co tam też się podpiszę pod zachwytami. Mam nadzieję że przyszłej właścicielce się spodoba , a jak nie to wydrukuję dla niej wasze opinie.
A teraz poproszę o kopniaka motywującego . Na 6.10 mam zrobić skrzynkę ślubną,a jeszcze nie zaczełam.I tak jakoś średnio mam chęci.
Która pierwsza się tu pojawi ma moje przyzwolenie na danie mi kopa


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 09-23-2012

Marta to może moją też zrobisz.Big Grin Nawet na ten ślub masz bliżej niż jaTongue


RE: Z mojego kącika - gofira - 09-24-2012

Kachna super wyszło cos te spękania trochę za mocne to fakt - ale tak to już z nimi ejest e nie do końca chcą słuchać człeka i ja to znam jak mało kto Big Grin zawsze mi tak robia wredne jedne Tongue
za to super się stalo ze zapomniałaś polakierowac bejcy - bo jak sobei pomyśłe że to takiebiałe miało byc i na białym tle to jakoś mi się rozmazane wydaje - a tak z tą przebijającą zielenią jest super jak dla mnie bardzo fajny efekt końcowy
podziwiam i zazdraszczm



RE: Z mojego kącika - callisto - 09-25-2012

uwielbiam ten motyw, chyba nigdy mi się nie znudzi. Taca wyszła fantastyczna, kolory genialne.
No właśnie, z tym krakiem to tak jest, że sam sobie sterem, żaglem i okrętem - nic a nic nie słucha.


RE: Z mojego kącika - martyna20031 - 09-25-2012

Dzięki za takie cudne opinie o mojej tacySmile.
Dziś kolejna rzecz która przyjmie tylko przychylne recenzje. Kiedyś na starociach nabyłam skrzyneczkę na herbatę,którą zawłaszczyła Martyna na hotel dla kucyków. Teraz ją ozdobiła. Sama pomalowała i kleiła serwetkę. Mój udział to wyrywanie motywu i psiknięcie złotym sprejem.
               

   
A tutaj wykrakana taca . widać na niej jak ta zielenizna przebiła się przez warstwę (grubą) białej farby. wierzycie że jak to zobaczyłam załamka była totalna.