Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: rękoma uczynione ... - woreczki na prezenty s, 47 (/showthread.php?tid=86)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


RE: rękoma uczynione - callisto - 07-12-2012

Anulka bardzi ci dziękuję Heart

A teraz proszę o wyrozumiałość i to bardzo duuuużą. Moje 1 spotkanie z maszyną do szycia i spróbowanie transferku. Jestem z siebie dumna tak,że aż dech zapiera, gdyż udało się poprowadzić linię prostą na woreczku. Mało tego nawet udało się naszyć wstążeczkę! Zaczynam powolutku przekonywać się do niej.

[Obrazek: DSC_0086.JPG]

Może uszyję poszewkę na poduszkę? Big Grin


RE: rękoma uczynione - callisto - 07-12-2012

Kochana Grażulo, doprawdy, twoje słowa leją miód na moje serce Smile Po takiej zachęcie tylko zabrać się za poduchy. Muszą zaczekać aż ukończę szafkę na buty, właśnie się bieli Smile


RE: rękoma uczynione - martyna20031 - 07-12-2012

Grażka konkurencja ci się robi.
A pani Caliścianka kolejne talenta przed nami odkrywa


RE: rękoma uczynione - callisto - 07-12-2012

Transferek zrobiony medium.
A szafka sosnowa z Jyska bieli się pastą. Sama nie wiem czy mi wyjdzie tak jak chciałam, ale co tam... Jak się nie spodoba to przemaluję na biało i będzie gites.
Mebel z sosny, więc słoje mało widoczne, aby temu zaradzić przeleciałam bejcą ciemnym dębem by wydobyć choć troszkę tych słoi i pobieliłam, przetarłam papierem. Zostało mi lakierowanie i skręcenie tej szafki. NO i na koniec cyknąć fotki i pochwalić się Smile


RE: rękoma uczynione - Zuza - 07-13-2012

Naprawdę pierwszy raz szyłaś???? Nie wierzę.... Wstążka idealnie prosto przyszyta - może to jakaś czarodziejska maszyna...? Możesz szyć nie tylko poszewki, ale nawet ubrania!!

Transferu chwalić nie będę, bo do Twoich wyczynów dekupażowych już się przyzwyczaiłam... Tongue


RE: rękoma uczynione - gofira - 07-13-2012

no ja bym chciała aby moje "pierwsze spotkania" tak wyglądały suuuuuper


RE: rękoma uczynione - Shanna - 07-14-2012

Aaaaaaaa piekne.. I szycie i transfer. Szyj dalej, bo jak widac na zalaczonym obrazku, umiesz szyc pieknieSmile


RE: rękoma uczynione - callisto - 07-14-2012

Dziewczyny nawet nie wiecie ile radości sprawia czytanie waszych pochwał ! Kochane jesteście HeartHeartHeart
Jednak nie odważę się szyć ubrania, jak dla mnie to już wyższa szkoła jazdy.

I jak babcie kocham, to moje pierwsze Udane szycie Smile Teraz będzie poduszka na tapecie.


RE: rękoma uczynione - Vika - 07-15-2012

O ja cię.... czapki z głów!

Ale co tu się dziwić... wciąż mam przed okami memi Twoje śmigające paluszki...
Jak one tak heklują to przecież i szyć potrafią (maszyna jest tu tylko nic nie znaczącym dodatkiem Tongue )

A poduchy szyj!


RE: rękoma uczynione - callisto - 08-30-2012

Poduchy uszyłam, pochwaliłam się tu

Złociłyście, kułyście więc i mnie naszło swego czasu. Daleko mi do was, ale i tak się pochwalę a co Smile

[Obrazek: _DSC0524a.jpg][Obrazek: DSC_0508a.jpg][Obrazek: DSC_0508.jpg]