Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
Ledwo co przetrawiłąm dziewczątko z kurkami, a tu... piękny domek !!!
Kur... nie mam drzwi dla niego, ale mogłabym powiesić np. w przedpokoju. Znowu zajumały Sad
Odpowiedz
Reklama
(02-20-2014, 02:32 PM)apawlaczka napisał(a): Grażka, Vika , Wiolka, Jomajka, DecouDream HeartHeartHeart
Uskrzydlacie mnie kobitki :-)

DD tak napis namalowałam sama :-) pędzeleczkiem retuszerskim z włosia sobola - fajnie brzmi co :-)

Mam pędzel z włosia kozy, wiewiórki i królika, ale sobola to jeszcze nie Big Grin Powiem szczerze i ze wstydem, że dziś dopiero o nich usłyszałam...
Napis śliczny i wiem, że nie jest łatwo malować litery od ręki.

Co do uskrzydlania, to vice versa, wiesz? Tongue
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Naczytalam sie, nasmialam, to moge powiedziec, ze i skrzyneczka i domek piekne.
Podziwiam prece 3d za kazdym razem. Z klejem na goraco nie probowalam. Kiedys z glinka tylko, ale jakos mi nie przypadlo do gustu.
Napis na zawieszce idealny. Masz kobieto rekeSmile
Odpowiedz
Wiesz co Anka, taki domek to normalnie byłby dla mnie kicz nad kicze. A Ty to tak jakoś zrobiłaś, ze podoba mi się obłędnie! Po pierwsze dopasowanie motywu z serwetki do tej formy - idealne! Po drugie ten strukturalny niby-bluszcz zielony, rewelacja. Po trzecie pięknie namalowany napis, no i całość jest po prostu urocza!
Odpowiedz
Shanna, Erato dziękuję.
Jeśli faktycznie dość kiczowaty motyw przestaje być kiczem, dla mnie najlepsza pochwała :-)
buziole
Odpowiedz
Oooo fajny ten domek. Serwetkę znam, ale takiego wykonania to nie widziałam. Superowy
Odpowiedz
Reklama
Ja serwetki nie znam.Domek podziwiam z wybałuszonymi oczami bo i jest co podziwiać.Bardzo mi się podoba.Altanki wiejskiej nie mam ale mam ziemię na wsi więc gotowa jestem sobie taką mała chatkę z gankiem tam postawić i zawiesić Twój domek na drzwiach...Piękna robota.No i decoupage 3D to coś czego nie potrafię jeszcze zrobić.Cudo!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Powinnam miec jeszcze ta serwetke. Jesli chcesz to sprawdze i jak mam to moge Ci wyslac.
Odpowiedz
To do mnie Shanna?Mąż się załamie bo pistoleta musi mi teraz kupić. hahhaha.Na fb Pani prezentuje cudny decoupage 3D...ale w miły sposób zbyła mnie gdy zadałam jej kilka pytań.Chyba nie robi na klej.Znalazłam filmik na youtube.Tam kobietka robiła coś na klej..Jednak To co Droga Ann nam tutaj prezentuje to jest:" wyższa szkoła jazdy",tam to była :"Tragedia Posejdona"
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
(02-26-2014, 02:40 AM)Ginger napisał(a): To do mnie Shanna?

Tak tak, do Ciebie. Dzis bede szukac bo mam chwile czasu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl