Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anucha pokazuje co ma: nalocik bombkowy 2013 str. 11
#1
Wink 
Najświeższa świeżynka, czyli butelczyna w różowym gorsecie.

[Obrazek: DSC_4736aa.JPG]

[Obrazek: DSC_4711aa.JPG]

[Obrazek: Anucha+DSC_4729.JPG]
Odpowiedz
Reklama
#2
Bardzo fajny pomysł z tym gorsetem - i jak to wszystko równiutko zrobione. Kolorystyka i styl rzecz gustu (akurat nie w moim Smile ) ale wykonanie bardzo mi się podoba.
Odpowiedz
#3
Erato! Mnie ten róż też nie ten tego, ale były wymagania, którym mogłam sprostać tylko tą serwetką. A poza tym czy bielizna nie lubi różu Wink

Mery! Gorsetów zrobię więcej! Bardzo mi się spodobała ta konwencja.
Odpowiedz
#4
:-) kompletnie nie w moim guście, ale podziwiam pomysłowość :-) czekam na dalsze prace :-)
Odpowiedz
#5
Pomysl ciekawy. Wykonanie staranne. Ja jednak w takowych nie gustuje, co nie zmienia faktu, ze w prezencie chetnie bym przyjela.
Ale juz taki gorset namalowany- to byloby cos.
Odpowiedz
#6
Pieknie wykoncypowane i wykonane! Przeslodkie i bezowe, ale z drugiej strony, tak niekonwencjonalnie sie prezentuje, ze na pewno bedzie ozdoba stolu... tylko, zeby trunku do uzupelniania nie zabraklo Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Pomysł i wykonanie super! Dla mnie bomba bo ja lubię takie innowacje Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#8
Łaaaa... słodkie!! W sam raz na nalewkę różaną! Smile

Anucha - pokaż pudełko ze skóry krokodyla - ono takie fajne i niespotykane... Wink
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
Wiecie co? Fajnie, że doceniacie ogrom roboty przy tej butelce. Reszta rzecz gustu. Nie musi się podobać. Smile
Decoupage'owy świat jest mały. Rozpoznaję niektóre nicki.
Zuza, czekam na zdjęcia tej skrzynki.
Odpowiedz
#10
A ja "kocham" róż i róże i ta butla podoba mi się bardzo SmileSmile. Ania masz rację rzecz gustuWink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl