Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Każdy jakoś zaczyna - Coś starego - coś nowego :) str.5
#1
WitamBlush
Każdy jakoś zaczyna... I ja postanowiłam pokazać moje pierwsze podejście do tematu decoupage. Temat zafascynował mnie szalenie jakiś czas temu. Czytałam, oglądałam, oglądałam, czytałam... i w końcu postanowiłam spróbować. Wasze prace szalenie inspirują, mam nadzieję, że z czasem uda mi się chociaż zbliżyć do Waszego mistrzostwa Blush
Pierwsze ,moje próby trudno uznać za super udane, ale też chyba nie ma dramatu:
        w zasadzie to druga próba, bo pierwszych zdjęć nie udało mi się przerzucić z telefonu na razie.
Proszę o wyrozumiałość i konstruktywną krytykę Blush
Odpowiedz
Reklama
#2
Wieszaczki są super. Pięknie zrobione napisy (transfer?)
Moim zdaniem masz w łapkach to "coś" Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#3
Dziękuję Smile
Napisy - To kalka "na ołówek". A potem cieniutki pędzelek i poprawianie... rączki się trzęsły ale jakoś się udało Smile
Pozdrawiam,
Asia
Odpowiedz
#4
Asiu no poczatki super najbardziej udany wg mnie to ten z drugiego zdjęcia na samym dole z pieskami- zdjatka trochę małe więc nei wszystko dojrzałam. to co zauważyłam to druda fotka środkowy wieszak - tło jest nieco zajasne dlatego odznacza się naklejony motyw, ale nic sie nei przejmuj wprawa przyjdzie z czasem a poczatek BRAWO
KOMPOZYCJA TEZ NA PLUS
a gdy następnym razem widac granice to zawsze możesz tło patyna postarzyć - przyciemnić
czekam na kolejne twoje prace
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#5
Poczatki uwazam za udane. Moje pierwsze prace...eh.....lepiej nie powiemTongueTongueTongue
Podobaja mi sie wieszaczki, zwlaszcza taka czysta biel. Napisy bardzo staranne. tez pomyslalam o transferze i mowie: kurcze, ale zdolniacha bo ona juz umie a mnie ledwo wychodziSmile A tymczasem pomyslowy Dobromir z Ciebie. Poprawianie kalki- podziwiam.
Jedynie co sie doczepie to do samych zdjec. ja bym sobie dokladnie te motywy poogladala.
Odpowiedz
#6
Dziękuję za odwiedziny i komentarze Smile
gofiro - Twój wątek przejrzałam od pierwszej do ostatniej strony, przez wątek Shanny dopiero się przebijam. Jest tyle do oglądania a doba nie chce mieć więcej niż 24h Dodgy Piękne, inspirujące praceHeart
Zdjęcia faktycznie nienajlepsze, ale robione na "chybcika" zanim pojechały do Słowacji. Długo się wahałam, czy je wstawić, ale coś trzeba pokazać - a jak reszta rozgrzebana...Wieszaki są prezentami dla mojej siostry i jej dzieci. No i tu klops bo szwagier nie dostał Confused (nie sądziłam ,że facet chciałby mieć coś takiego)
Pozdrawiam cieplutko z deszczowej Łodzi
Asia
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj Asiu.Nie miałyśmy okazji w witalniku ,więc tu Cię przywitam Heart
U mnie w Łodzi też deszczowo Tongue więc się nie martw.
Wieszaczki cudowne ,klimatyczne bardzo -jak na początek super!Powtórzę za Abaskiem ,już po pierwszych pracach widać ,że łapki do decu stworzone.
Pozdrawiam i czekamy na więcej Shy





Odpowiedz
#8
Satori - dziękuję za miłe słowa Smile
Odpowiedz
#9
o ja też witam i też z deszczowej Łodzi bardzo ładne wieszaki wszystkie ślicznie zrobione czekam na więcej prac ziomalkiBig GrinBig GrinBig Grin
Odpowiedz
#10
Udało mi się znaleźć kabelek do telefonu i tym sposobem zdjęcia absolutnie pierwszych prac...
           
Sama nie wiem dlaczego od razu rzuciłam się na kraka Huh No i pokazał mi jęzor, na jednej szkatułce porobiły się kratery...Angry ale jeszcze kiedyś go okiełznamBig Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl