Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niciarka w stylu Vintage str 116
Rzeczywiście, ciemniejsze boki zamknęłyby motyw, byłyby jak rama i dopełniłyby całości.
Ale i tak mi się podoba Smile
Odpowiedz
Reklama
No tak, skoro to malarstwo, to ciemniejsze brzegi tacy stworzyłyby ramę - jak w obrazie. Ale i tak mi się podoba - czego ona tam szuka? Czy może wącha kwiatki? Smile
Odpowiedz
Dziękuję dziewczynki SmileTo dobry pomysł z ramą( mam zamiar kupić sobie jeszcze jeden taki papier i zrobić to inaczej).W zasadzie to chciałam by był to taki obraz otwarty jakby mgnienie Czy wyłaniający się obraz z mgły.Jest już wybłyszczony lakierem co nadało mu głębi.Jedna z kolejnych moich prac jest zamknięta w ramie.Przyznam się,ze na tej tacy zrobiłam najpierw róże.Leżała z rok. Przemalowałam pod motyw.Reszta została jak była.Małgosiu ona wącha Kwiatki.Na oryginalnym obrazie stoi na schodach budynku. Pewnie wiejskiego domku :-)
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Achaś Smile Ciekawa jestem następnych. Mam na imię Ania Big Grin
Odpowiedz
Jestem za.
Piekny motyw i slicznie wtopiony.
Odpowiedz
No widzisz Aniu a mnie twoje forumowe miano zmyliło. Będę teraz o Tobie myśleć Małgonia-Ania.Dzięki Shanna Smile

Teraz przedstawiam wam moją pracę konkursową.W pierwszym zamiarze miała być to zupełnie inna praca.Jednak z przyczyn technicznych nie powstała.W panice zabrałam się za to co było pod ręką.Ciesze się,że tak się stało bo pudełko leżało od 2 lat i nie bardzo miałam na nie pomysłu.Dama która jest w owalu to papier do decoupage 3D który kiedyś dostałam od pewnej Angielskiej uroczej damy.Tytuł konkursu kojarzy mi się z piosenka Alicji Majewskiej, więc w tej panice powstał portret damy na pudełku na biżuterię.Dama jest w 3D a reszta to papier klasyczny.Do użycia go zainspirowała mnie Marta swoimi konewkami.Pomalowane pudełko jest farbami kredowymi i akrylowymi . Złotą farbą Stamperii , lakierowana akrylami i woskowana.


Załączone pliki Miniatury
                   
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
https://www.youtube.com/watch?v=k_LEdZYKTxE
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Może i dużo kolorów tu gra, ale dla mnie tworzą orientalną muzykę. Pewnie dzięki tej pięknej brunetce. Cieniowania to Twój podpis Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
A ja uważam, że na takim babskim pudełeczku właśnie ma prawo dużo się dziać, być wielokolorowa (choć wolę monochromatyzm), taka słodkościowa Smile
Odpowiedz
W końcu "być kobietą". Każda inna, pełna sprzeczości i kolorytu.
Dla mnie tylko tonacja nie ta. Jakiś krem a nie róż i wszystko inne super.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl