Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
To fakt, takie szkolenie to super sprawa. Praca bardzo ciekawa. I wiesz co, Te Twoje paski oddzielające poszczególne jej segmenty, jak na moje oko, lepiej są dobrane.
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję Virgo ;o))


A teraz mały naprawdę mały lampionik, zrobiony na zamówienie, mój pierwszy ;o)))
Wyszedł bardzo słodko-pierdząco różowy na dodatek na bogato, jest tam wszystko ;o)))


                   

   
Odpowiedz
Lubię takie słodkości . Zabieram Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
No faktycznie słodki to on jest aż do bólu Big Grin ale skoro na zamówienie to mniemam że właśnie taki miał być Wink ale wykonanie bardzooo ładne i staranne Smile super wyglądają te "okienka" serduszkowe Smile
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł z tymi serduszkami jako okienka Wink Bardzo słodki lampionik Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
pomysłowy pomysł z tymi serduszkowymi okienkami
słodki, aż za bardzo, ale zamówienie i nie ma
zmiłuj się Biggrin
Odpowiedz
Reklama
Słodziak Big Grin
A ryżowca kleiłaś z której strony? Od wewnątrz?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
No słodki niemożebnie jest. A możesz pokazać ze światłem? (znaczy ze świeczuszką w środku).
Odpowiedz
Pierwsze wypociny Pasady? Musisz wypocić więcej takich rzeczy, by było czym oko cieszyć.
Dużo przyjemnych rzeczy tu widziałem, ale najbardziej to mnie urzekły : chustecznik z ptakiem oraz skrzyneczka na serwetki - po prostu mówią do mnie Wink
No i "prace ze szkolenia" to dla mnie zupełnie "inny świat", który chciałbym kiedyś poznać Smile
Odpowiedz
Dziękuję za wszelkie miłe słowa ;o))
Decou ryżowca kleiłam na zewnątrz ;o)))
Serduszka nakleiłam na klej do decou wycięte z papieru, a po oklejeniu ryżowcem delikatnie wycięłam nożykiem i zamoczyłam wacikiem i zdrapałam mokrą wykałaczką ;o))
Virgo postaram się zrobić to zdjęcie z ogniem ;o)


Teraz odsłona fioletowa dla Wioli i Merilonka, bo wiem że lubią bardzo ;o))

1) Lawendowa skrzyneczka
                   

2) Fioletowy lampion

To ta pasta która pęka z crackiem jednoskładnikowym. Po ukończeniu widzę, że zdecydowanie bardziej nadaje się to do ozdoby talerzy niż świeczników, zwłaszcza jak środek obkleisz srebrem by bardziej było widać efekt ;o)))

                   

3) Liliowa butla

Wykończona brokatem holograficznym, cholerstwo się zacięło i wyleciało wszystko ;o(( miałam brokat holograficzny ;o(((

                   

4) Zakładka irysowa ;o)))

               

5) Zakładki z lawendą i bratkami


               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl