Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
u abaska - Poprawka str 52 Nie śmiać się str 50
(11-12-2014, 11:41 PM)DecouDream napisał(a):
(11-12-2014, 12:15 PM)Merilon napisał(a): Jejku, jak ja kocham te twoje ryżowianki, są fantastyczne, wszystkie pokolei jak lecą Smile naprawdę, dobrze że mam już swoją prywatną bo bym oczopląsu dostała Wink

Ej, skąd masz? Cyklop

A sobie kupła od mła Wink
Odpowiedz
Reklama
(11-13-2014, 11:14 AM)abask napisał(a):
(11-12-2014, 11:41 PM)DecouDream napisał(a): Ej, skąd masz? Cyklop
A sobie kupła od mła Wink

Ano kupiłam sobie kupiłam Naughty bo normalnie tak mi się podobają te ryżowianki że musiałam jedną mieć, a jak zobaczyłam Pretty ryżowiankę to już wogóle nie było dyskusji...no mówiła do mnie normalnie Wink

I teraz taka oto prześliczna laleczka stoi na mojej szafeczce nocnej Smile
   

I wiecie co wam powiem, ona w realu jest jeszcze śliczniejsza niż na zdjęciach. Hania jest niesamowita, ona jest tak starannie dopracowana, i te kokardki, i ten kwiatuszek i te włoski wszystko jest po prostu perfekcyjne Smile
Odpowiedz
Magduś... Ja to nie wiem co napisać. Bardzo mi miło Wink))
Odpowiedz
Zazdraszczam okrutnie! Heart
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(11-13-2014, 07:18 PM)DecouDream napisał(a): Zazdraszczam okrutnie! Heart

NaughtyNaughtyNaughty
Odpowiedz
Haha Wink)) No i co ja zrobię, że mi się chce te ryżowianki? Na dodatek mam teraz zamówienie na kolejne 3 sztuki.
Odpowiedz
Reklama
Kolejna ryżowianka średniej wielkości i jedna malutka co może posłużyć za breloczek np do kluczy lub telefonu. Na fotkach widać różnicę w wielkości. Malutka ma 3 cm Wink
               
Odpowiedz
no nie, no nie, no normalnie nie wytrzymam !!! Hania....ta malutka wymiata, jest taka tyci tyci.... super pomysł, zawieszka do telefonu...ooo tak !! Smile kurcze no , ale mi się podoba normalnie noo..... ale to chyba nikogo już nie dziwi Big Grin
Odpowiedz
Hania idzie w miniaturyzację Big Grin Podziwiam precyzję (chociaż wiadomo przecież, że to te małe chińskie rączki od Hanki z piwnicy :p )
Odpowiedz
no piękne te laleczki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl