Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niespokojne łapki... - szydłowane - s.10
#41
O widzisz, Wiola... Wink
Odpowiedz
Reklama
#42
Lady, pierścionek to dzieło nie moje, ale pasuje co...? Wink
Odpowiedz
#43
Miałam nie tykać tematu mydlanego...
Tylko spróbowałam... Wink
Kolorowe mydełka
   
pieniły się
   
zatopione jeżynki
           

   
i "wynalazki"
           
z dodatkiem kawy, z dodatkiem cynamonu i z dodatkiem mielonych nasion czarnego bzu.
Udało mi się okiełznać temat pianki, która powstaje na wierrzchu mydełka w foremce (spryskałam alkoholem).
Kur...czaczki, fajna sprawa te mydełka. Upominek "na szybko"...
Odpowiedz
#44
No, fajne te mydełka. ja raz tylko spróbowałam i mimo, że mi się spodobało mydełkowanie to stwierdziłam, że to nie dla mnie Wink))
Odpowiedz
#45
Ja nawet nie próbuję Wink
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#46
No fajna zabawa w mydełkowanie. Nie jest to trudne. Trzeba wyczuć te bombelki, czas rozpuszczania. Jak we wszystkim najlepiej sprawdza się metoda prób i błędów. Teraz jest gorąco i każde dotknięcie mydełka to jego zmatowienie i odciski paluchów.
Robienie mydła naturalnego, takiego ług i tym podobne z odważaniem ilośći składników, mierzeniem temperatury - to jest dopiero jazda.
Mnie do spróbowania sił z mydełkami skłoniły serducha Merylion, Twoje Haniu "ciasteczka" i Oli mydełko marchewkowe (choć ono nie jest z bazy). Próbowałam stopić białego jelenia. Porażka.
Odpowiedz
Reklama
#47
Zdjęcia telefonowe Sad Nie wiem ile widzisz Atanerko... Wink
Dziękuję Duszki Smile
Odpowiedz
#48
Łaaaał, super, jestem pod kolejnym wrażeniem mydełkowych czarów.
Najbardziej spodobały mi się jeżynki i wynalazki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#49
To naprawdę fajna zabawa.
Dzięki DeDuś Smile
Odpowiedz
#50
Ja tylko spróbować chciałam Grarutku, tylko spróbować Smile
A zapachy.. ? Bez jest trwały, cynamon dziwny, a mydełko tylko dzięki natruralnemu cynamonowi cynamonem pachnie, różany wietrzeje baaardzo szybko. Zielona herbata najbardziej mnie rozczarowała Sad
Jeszcze zobaczę jabłko.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl