Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Raz kozie... pokazuję... - 103 - dla mamy dziewczynek
#21
początki bywają trudne, ale potem jest tylko lepiejSmile i tego się trzymajmy Tongue
Odpowiedz
Reklama
#22
(03-24-2011, 10:22 PM)mery napisał(a): Porobiłam kilka prób,zaczęłam notować uwagi (zupełnie jak Maria Curie) po czym wszystko mi się pomyliłoSmile

HI HI HI ... Bardzo dobra metoda Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#23
Poprosiłam adminka o przeniesienie moich "cudaczków" z wątku o pędzlach.

Niestety moje zachwyty co do kraka opadły. Albo nie każdy krak tak samo ładnie wychodzi, albo ten jest sp...ecyficzny...?

Dwie osłonki na doniczki (raz dopiero polakierowane, ale udało się (chyba) dobrać tło).

Następne prace (no i osłonki też) czekają na naście następnych lakierowań.


Załączone pliki Miniatury
           
Odpowiedz
#24
Co do kraka - nie wypowiem sie bo mi nie wychodzi. Oslonki na doniczki bardzo mi sie podobaja.
Odpowiedz
#25
Co do kraka - to ja jak Shanna... Sad

A osłonki.... czegoś im brakuje (wg mnie..), może kropek...? Bo te kwiatki tak lewitują... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#26
kraki mają swoje fochy Wink raz wychodzą a raz nie, mi czasem też nie wychodzi. a doniczki są fajne Smile
Odpowiedz
Reklama
#27
No i... takie uczyniłam.
W drugiej szkatułce tło kiepsko dobrałam. Pod lakierem jeszcze bardziej różni się od tła motywu (a cieniowanie to dla mnie czarna magia). No i jeszcze nie wykończyłam w niej wnętrza (nie mam pomysłu póki co).
Poprzednie dwie osłonki mąż zabrał do pracy - miały być tylko pokazane i już nie wróciły do mnie (nie powiem, żeby mnie to zmartwiło Smile)


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#28
Ta osłonka jest o wiele ładniejsza! Smile Przede wszystkim motyw lepiej pasuje.

Pierwsza szkatułka piękna! A co się stało z drugą?? Nie rozumiem... Które tło do którego tła dobierałaś...??

A tak w ogóle to powiedz mi ile warstw i jakiego lakieru dałaś??? Świecą się te szkatułki jak psu... Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#29
Doniczki są przepiękne. Ja jak na razie boję się tworzyć na czymś poza drewnemSmile Rada ode mnie: żeby nie robić sobie podwójnej roboty, że np. kreska krzywo pomalowana, albo coś wyłazi za brzeg, zabezpiecz miejsce do której ma być granica taśmą papierową. W każdym budowlańcu ją znajdziesz. Chyba jeszcze nikt tego nie napisałSmile
Odpowiedz
#30
Cytat:natabus napisał
Praca pierwsza i ostatnia bardzo ładna, a reszta sama już wiesz.
zgadzam się w zupełności

i jeszcze jedna prośba... postaraj się robić zdjęcia za dnia, albo użyj lampy błyskowej, bo wszystkie zdjęcia mają żółte tła. Chyba, że masz źle ustawiony balans bieli, to popraw, gdyż lepiej ogląda się zdjęcia widząc prawidłowe barwy.
No, chyba, że ja mam tak źle ustawiony monitor, to sorki Blush
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl