Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje dekupażowe już nie początki ;)-str.46
Po wręczeniu prezentów napisze czy się podobałySmile
A tu chustecznik dla koleżanki, jak zapytałam jaki chce to mi sprecyzowała bardzo dokładnie: "coś w brązach" Smile i powstał    
Odpowiedz
Reklama
Smile to serwetka cała Smile
Odpowiedz
z boku tez serwetka    
Odpowiedz
świetna serwetka. idealnie przyklejona, bez pęcherzyków i to na tak dużej powierzchni. dla mnie praca na 5
Odpowiedz
tak na żelazko, ale nie było tak super na początku Smile zaczęło się marszczyć ale po pierwszym lakierowaniu jak wyschło znów żelazko i papierek i jakoś poszło Smile dzięki.

a tu zrobiłam sobie póleczkę na lampkę             Smile
Pewnie jest parę drobnych szczegółów które można by poprawić ale ja jestem super zadowolona Big Grin
Odpowiedz
tak jest przyklejony wyszedł trochę ciemno chodź serwetka sama w sobie jest ciemna, na pierwszym zdjęciu widać Smile
Odpowiedz
Reklama
Pudełeczko karnawałowe super - też mam tę serwetkę i nie wiem, jak do niej podejść Smile A tu proszę, prosto i na temat Smile
Odpowiedz
Oj ostatnio się troszkę zaniedbałam Smile ale pokażę Wam co zrobiłam. Do kompleciku egipskiego dla Pani powstała jeszcze szkatułka, będzie na zdjęcia zamiast albumu Smile i prezentuję się tak    
i jeszczetroszke biżuterii Smile
ta bezcenna Wink     i taka     i     i    
Odpowiedz
Fajny ten komplet z dolarami. Taki oryginalny. No i nutki. Choc nie nosze takich kolczykow, te mnie sie bardzo podobajaSmile
Odpowiedz
Dziwię się sama sobie, ale bardzo mi się spodobał brązowy chustecznik. Choć to wogóle nie moja barwa jestem nim zachwycona! No i komplet z dolarkiem Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl