Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Piękne pisanki, wszystkie ! Czy mogę mieć pytanie techniczne tu w tym wątku ?
Jak malujesz i suszysz pisanki, w jakiej pozycji ? Chodzi mi o to, że ja jak maluję jaja czy bombki to nie dość że cała się wypaćkam, bo nie mam pojęcia jak je trzymać aby w całości pomalować. A później mam problem gdzie i jak je ułożyć do wyschnięcia żeby nie uszkodzić farby ?
Czy może malujesz " na raty" albo masz jakiś stojak czy cuś ?
Odpowiedz
Reklama
MAglia ja nadziewam na patyczek do szaszłyków Hania chyba tez Smile.
Odpowiedz
Dziewczynki Dziękuję!!!
Chwilowo mnie nie było ale już odpisuję.
Wydmuszki nadziewam na patyki od szaszłyków i wstawiam do wiaderek, słoiczków itp. Jestem w fazie robienia stojaka na te cuda.
W tym roku wydmuszek nie maluję żadną farbą ( chyba, że chcę mieć inne tło) Dostałam takie bielusie i czyste, że malowanie zbędne.
Na jednej pisance jest skrzat (zimowy) a nie mikołaj Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
O ile mnie pamięć nie myli, to mam zrobionych ok 350 pisanek . Liczę bez tegorocznych, które jeszcze nie obfocone Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Abasku, wieje pustką na Twoim wątku Smile, dzień mija a ja ... żadnych nowych pisanek nie obejrzałam. Dzień bez Twoich pisanek to dzień stracony. Pokazuj , pliiiz.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Hahaha Wink)) Dzisiaj nie bardzo mam czas na robienie fotek Wink)) Nie wiem, czy te pokazywałam Wink))
                   
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Czarne tło mają jajka akrylowe. Wzór od środka podmalowany na biało a reszta na czarno.
Oli... Qrde... Chcesz abym miała wyrzuty sumienia?
Smile
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
To jutro idę na pielgrzymkę Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
(01-30-2014, 01:46 AM)mery napisał(a): Ale jajaBig Grin W przenośni i dosłownie.Wyprzedziłaś mnie,bo nie dalej niż przedwczoraj wymyśliłam,że zrobię kila z pleksi i coś tak w środeczek włożęSmile A Ty to wcześniej zrealizowałaśWink
Meryluśka... te jajca robiłam dwa lata temu Wink) mam jeszcze klika akrylowych do zrobienia ale muszą chwilkę zaczekać Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Dzięki, spokojnie mogę iść do pracy.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 100 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl