Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decu moja pasja i coś nowego str.5
#61
Rozminęłyśmy się na tym forum, bo pojawiałaś się tu jak mnie nie było, więc witam Cię cieplutko.
Śliczne bombeczki robisz, podobają mi się wszystkie.
A co do zanudzania zerknij na wątek Abask, czy tam ktoś marudzi, że mu się nudzi od jej jajec? No? Pokaż co jeszcze zrobiłaś, nie daj się prosić Smile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#62
no jeśli aż tak wam się podoba to w takim razie jeszcze was troszkę po zanudzam konik i choineczka dla wnusia duże pudło świąteczne na coś tam co komu pasuje i może znajdę jeszcze jakąś bombkę i parę serduszek, tylko zdjęcia kiepściutkie ,ale robione wieczorem a i aparat wysłużony


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#63
Cudne zawieszki i ten konik, a jeszcze ładniejsza ta szlumbergera. Moja zatrzymała się w miejscu i nie chce ani rosnąć ani kwitnąćSmile
Odpowiedz
#64
no to jeszcze kilka świątecznych ozdóbek i koniec bo się robię bardzo nieaktualna


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#65
Bardzo ładne przedmioty. Qrcze... Pudełka z całymi widokami zawsze mi się podobają. Fajnie się patrzy, jak widać na przedmiocie jakąś historię czy wydarzenie. Lepienie bałwana czy przejazd sań zaprzęgniętych w renifery przez ( może nawet własne) podwórko. Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#66
[czy to jest na ryżu. Jak masz inną fotkę z tą bombką, to ja uprzejmie proszę.
Zdjęcie z tymi trzema serduszkami w róże, a bombka to ta za aniołkami w koszyku.
Hania ma rację. Pudełka z tymi obrazkami po całości wyglądają superSmile

Znaczy się, to jest ostatnie zdjęcieBig Grin Ot się natłumaczyłamBig Grin
[/quote]

czy chodzi Ci o tą taką jakby trochę zalodzoną przy tym czymś różowym?????
Odpowiedz
Reklama
#67
Sospesso na bogato wymiata, swietna robota, misterna, a jak pieknie wykonczona. Z pierwszego postu, pierwsza z lewej, drugi rzad, z roza betlejemska - cieniowanie wokol rozy na sto szostek! Smile. I jeszcze zielone kulki, od razu sie w oczy rzucaja, wybitnie oryginalnie taki mocny akcent wyglada, do zapamietania Smile.
Odpowiedz
#68
Uwielbiam motywy świąteczne więc wszyściutko mi się ogromnie podoba Smile.
Odpowiedz
#69
Bardzo ladnie, na bogato i kolorowo.
Konik swietny. Pierwszy raz takiego widze.
No i sospesso. Podziwiam. Kiedys probowalam, ale odwidzialo mi sie. Nie mniej jednak podoba mi sie, tylko robic sie nie chce.
Odpowiedz
#70
Rzeczywiście wysyp jak z rogu obfitości.
Jak dla mnie najlepszy jest komplet z poinsecją, podoba mi się bardzo.
Sospesso podziwiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl