Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
O ......widzicie Hani się podoba Smile. I o to chodzi . Nasza praca ma się nam podobać Wink innym niekoniecznie TongueBig Grin.
Odpowiedz
Reklama
Mnie się ten akcent podoba, a rancik też bym przeciągnęła bielą, no ale nawet do głowy mi nie przyszło, że regularne wilgocenie zaszkodzi prędzej czy później. Dobrze wiedzieć na przyszłość.
Doniczka jest urocza, a te soczyste owoce sprawiły, że zatęskniłam za latem i ogrodem rodziców... Mniam...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
(02-26-2014, 05:18 PM)wiolka42 napisał(a): Er a może Hania celowo to zrobiła Wink.
W to nie wątpię, ale efekt końcowy nie podoba mi się. Pisząc o starannym wykończeniu nie miałam rzecz jasna na myśli, że Hania się nie postarała, bo przecież znam jej warsztat...
A że nie wszystkim się wszystko podoba, to całe szczęście, bo byśmy się zanudziły na śmierć Smile
Odpowiedz
No cóż, względem tej donicy ja należę niestety do tych "innych". Ale tyle Twoich prac mi się baaardzo podobało, że ta jedna nie musi.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Dziękuję za wszystkie uwagi Wink)
Przyznaję się bez bicia, że robię drugą donicę i raczej będzie taka sama Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Rant faktycznie trochę za ciemny do reszty, która moim zdaniem jest jak najbardziej w porządku. Owocki tęsknotę za wakacjami przywiały. Lubię te motywy.
Plastikowych doniczek nie malowałam w środku, ale też żadna nie miała takiego wywiniętego rantu.
Odpowiedz
Reklama
Mi także wyjątkowo się nie widzi ta doniczka. Ten brązowy brzeg wygląda nieciekawie. Doczytałam, że to ze względów praktycznych, ale pomalowany na biało pasowałby o wiele bardziej. No i ja wyjątkowo nie lubię plastikowych doniczek... Za to motyw bardzo fajny Smile
Odpowiedz
Nie lubie takich doniczek. W sensie, ze ksztalt. Kojarza mi sie glownie z ogrodowymi i slicznych fiolkow w nich po prostu nie widze.
Co do wykonania mam mieszane uczucia. Ten rant tez mi jakos nie teges choc jak sie dluzej przygladalam to przestawal razic. Ale co mi najbardziej nie pasuje to sam motyw. Owoce to raczej na butli z nalewka mi sie widza, na jakims sloiku, ale na doniczce to jakos nie bardzo.
Trudno mi sie okreslic czy mi sie ona podoba czy nie. Jeszcze nie wiem.
Odpowiedz
Ja to jestem baba na przekór chyba Wink)) Owoce na doniczkach? Dlaczego nie skoro na butelkach są statki, kwiatki i inne duperele Wink) Tak, jak na chlebakach zamiast pieczywa też wzory różnorakie.
Nie ma znaczenia Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Oj Hanka Smile. To Ty nie wiesz że kobieta zmienną jest Wink. Powiedzmy że miały być ptaszki a wyszły owoce SmileSmile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl