Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U Teśki.. szkatułkowo ciąd dalszy str 29
[Obrazek: love.gif]dziękuję
Odpowiedz
Reklama
O widzisz, i o to chodzi. Najważniejsze, ze chłopcy szczęśliwi. A że proste..? To i dobrze. Lepiej jak coś za skromne niż za strojne, ale to tylko zdanie.
Odpowiedz
Ale to piekan sprawa - taki obdarowany dzieciak, ktory sie niesamowicie cieszy, a to wszystko praca Twoich rak.... super.
Odpowiedz
to prawda co napisałyście nic tak nie cieszy jak radość obdarowanej
osoby a radość dzieci jest w tej zabawie najfajniejsza
bo szczera i nie udawana
Odpowiedz
ciąg dalszy szkatułek dla dzieci
dla miłośniczki Ewy Farny
       

i trochę młodszej miłośniczki - Dory
       
Odpowiedz
Szkatułka z Ewą Farną wygląda jak z lat '90, czasy Beverly Hills, Bravo, Popcorn, Spice Girls, Backstreet Boys, Just 5 i kolczyki w nosie. Fajnie wspomina mi się tamte czasy Smile Bardzo fajnie wycieniowane (nie wiem czy tak to nazwac) boki na wieczku, ale generalnie nie przemawia do mnie. Wolę pomalowane drewno zamiast surowego.

A w szkatułce z Dorą pociągnęłabym drugi raz białą farbą na zewnątrz i w środku też bym pomalowała. Ogromny podziw za serwetkę (? czy papier) w środku.
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Reklama
Tesiu, komu to teraz radość sprawiłaś? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Farna to nie moja bajka chociaż dziewczyne podziwiam za podejście do siebie Wink
Dzieckowa skrzyneczka fajna ale ja bym jeszcze machnęła wnętrze na kolorowo Smile
Odpowiedz
nie lubiłam i nie lubię rzeczy ciemnych
we wszystkich szkatułkach dzieciowych
a zrobiłam ich naprawdę sporo
nigdzie nie malowałam środka, bo uważałam
i nadal tak uważam, że najładniej wygląda
naturalnie - i dla dzieci - małych dzieci- najlepiej pasuje właśnie jasne a nie ciemne,takie jest moje zdanie
Marzenko te robione były dla dziewczynek
mieszkających pod Lublinem
Odpowiedz
(11-16-2014, 01:51 AM)DecuPUG napisał(a): Szkatułka z Ewą Farną wygląda jak z lat '90, czasy Beverly Hills, Bravo, Popcorn, Spice Girls,

Tu sie zgodzeSmile Klimat lat 90-tych. Mile wspomnienia i fajne czasySmile Tylko kim jest EF? Musze wygooglowacTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl