Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
abask i decu - chustecznik 544 Taboret 543
Pewnie, że mi się chciało Smile chociaż 400 stron to rzeczywiście wyzwanie Wink
tak czy inaczej, nie mogłabym się wypowiedzieć bez obrazu całości, także przejrzałam Smile
Odpowiedz
Reklama
Może tak być, szczególnie, że za następne wezmę się raczej po nowym roku Big Grin

Ale w sumie większość jest tak po 100 stron, także nie będzie źle Wink
A potem już będę na bieżąco Big Grin
Odpowiedz
Jeszcze raz Wam dziękuję Wink))
Gosia trzymam kciuki za wytrwałość Wink))
Odpowiedz
Sloiczek nieziemski. Wzoru nie znam, ale mi sie podoba.
Odpowiedz
Bardzo podobają mi się przejścia kolorów jakie zastosowałaś na słoiczku Smile
Odpowiedz
Bardzo Wam dziękuję Wink))
Odpowiedz
Reklama
Jestem na tak!

Mówiłam już, że lubię słoiki?
Odpowiedz
Vika Smile
Odpowiedz
Słoik bardzo ładny, przejścia kolorów, serwetka, starannośc (kurcze, wypowiadam się jak jakaś expertka!). ALE do rzeczy - moja subiektywna ocena: słoik po kawie zawsze będzie dla mnie słoikiem po kawie i szkoda jak dla mnie czasu i zapału do robienia na nim cudów, skoro nigdy cudem się nie stanie. Oczywiście tylko krowa nie zmienia zdania, więc przypomnij mi jak za kilka lat wstawię w swój temat słoik po kawie Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Natabusku Wink))

DecuPug.... Tym razem się z Tobą nie zgodzę, że słoik po kawie to zawsze słoik po kawie. Dekorując je nadajemy im wdzięk, urok... Ja mam w tym wiele przyjemności kiedy z takich udekorowanych korzystam. Równie dobrze można napisać "Bombka to tylko bombka" "skrzynka to tylko skrzynka" itp

Na dodatek ja uwielbiam recykling i większą frajdę sprawia mi "odnawianie" czegoś co by powędrowało na śmietnik niż kupowanie nowych rzeczy.

Ale oczywiście to moje zdanie Wink))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl