Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Już nie pierwsze wypociny Pasady ;o) Torbówka str. 75
Wszelkie wątpliwości związane ze zmywaniem stepu 2 wyjaśnione na Pw ;o))

A teraz dziewczynki z okazji świąt życzę Wam wszystkiego najlepszego, smacznego jajka i mokrego dyngusa ;o)

A skoro mowa o jajkach oto ostatnie które wyszły spod mojej ręki (poza fiołkowymi, które to powstało jako jedno z pierwszych, a zdjęcia wklejone dopiero dzisiaj) ;o)))


                   

                   

                   
Odpowiedz
Reklama
Różyczki cudowne. No i znowu zachwycam się różem, no nie... A tak koronkowa wierconka przedostatnia..., zabieram, śliczności Smile
Odpowiedz
Dziureczki na wierconej migaja mi przed oczyma. Równiutkie takie... To jajo jest niesamowite. Super. Rysowałaś wzór i zaznaczałaś miejsca otworków, czy masz taką rekę? Wiesz, zbieram informacje na przyszły rok Wink
I to różane cudne. I ta poświata kolorków na bratkowym, i.. wszystkie pięknie się prezentują.
Odpowiedz
Nuuuda... znowu wszystkie piękne i dopracowane a te z ostatniego rzutu najpiękniejsze i ze względu na motywy i pomysłowe, śliczne wiercenia i udane cieniowania... miód Smile
Odpowiedz
Uleńko, pięknie zakończyłaś jajcowy sezon Big Grin
Zabieram dwa: ptaszkowe i ostatnie i będę miała już trzy Twoje jaja Big Grin
Odpowiedz
Przepiękne jajuszka Wink))
Kraczek jest tak cudny, że Ci go zazdroszczę Sad
Odpowiedz
Reklama
Ech... śliczne....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Te z ostatniego rzędu PRZE-CU-DNE Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cuuuudne! Piękne! Biję brawa zagryzając jajko faszerowane. Super!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Też robiłem z bratkami i różami w tym roku tylko jeszcze nie pokazywałem bo mam kolejkę rzeczy które robiłem wcześniej Big Grin Wszystkie super i widać jaki fajny efekt daje idealnie gładka powierzchnia + cieniowanie + dodatki na wykończenie u mnie to zawsze jest tak brutalnie ucięte Big Grin Ostatni wzór serwetek nawet mam więc dodatkowo widzę jak to fajnie przycieniowałaś Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl