Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
fajne te świeczniki i mrożenia :-)
Odpowiedz
Reklama
Oli, nie miałam motywacji żeby w ogóle sprawdzić co tam w tych nutach jest, ale skoro poruszyłaś ten temat Big Grin po przyjrzeniu się stwierdzam, że to chyba żaden utwór także nie wiem co tam Hania i DD wyśpiewają Big Grin nie znam francuskiego, ale wnioskuję, że to przykłady różnego rodzaju metrum (jak to się odmienia?) stąd chyba te zmiany tempa Big Grin w załączniku zdjęcie serwetki jeśli ktoś muzyczny lub francuski chciałby zerknąć Smile
   

A co do, szumnie nazwanego, "mrożenia" to widziałam jak matowią akryl jakimiś ultra matowymi lakierami. Ja spróbowałam zrobić to zwykłym lakierem matowym firmy craft line Smile efekt jak widać Smile

dziękuję za wszystkie komentarze Smile
Odpowiedz
I zakładka. Zastanawiałam się co na niej trzepnąć bo przy tym kształcie to niewiele można dodać. Wyszło coś takiego. Na stronie z transferem połyskuje kameleon, ale nie wiem czy jest to widoczne...
       
Odpowiedz
Faktycznie - przy takim kształcie za wiele poszaleć nie można. Ale Ty zachowałaś umiar i chwała Ci za to Smile

ZABIERAM! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Fajowa, podoba mi się Big Grin
Odpowiedz
Bardzo, bardzo podoba mi się taka jaka jest teraz. Wszystkiego jest w sam raz. Świetna jest!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
No rzeczywiśćie, wzór wymyślny i niewiele można. Ale Ty jakoś zmieściłas trochę... Bardzo zgrabnie to zmajsrowałaś. Podoba mi się tak jak jest, bo jest git.
Odpowiedz
Sama do końca nie wiedziałam co pojawi się na stronie "niebejcowanej", ale im dłużej o tym myślałam, tym gorsza perspektywa się ukazywała. Więc wyszło tak. Czekam jeszcze na opinię nowej właścicielki a Wam dziękuję za wszystkie dobre słowa Smile
Odpowiedz
Jaka cudna ta zakładka. Już same sowy są śliczne a jeszcze te delikatne kwiatki i wyszło super Wink)
Fajny kształt. Nie widziałam jeszcze takich zakładek Wink
Odpowiedz
Dziękuję Smile cieszę się, że się Wam podoba. Zakładki kupuję w drewnianej dolinie, tę już jakiś czas temu. Kształty mają przeróżne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl