Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmaitości cavi - etujki s.84
Afrykańskie klimaty to nie moja bajka, ale te narożniki są przepiękne Smile super ci wychodzą, zazdraszczam Smile
Odpowiedz
Reklama
Karola ja mam prośbę . Jeżeli będziesz robiła takie narożniki - poproszę o tutka. Niech coś się zacznie dziać na tym forum. Tak po kolei z fotkami Smile. I oczywiście foty preparatów które używasz. Ja jestem obserwatorką i napisanie mi że użyłam tego czy tamtego bez fot nic nie daje . Poprosiłam o zbyt wiele?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Zuza, pięknie dziękuję w takim razie Smile Uskrzydlające są takie komentarze Smile
Aniu, dziękuję, sama nie wiesz, ale na pewno potrafisz jeszcze lepiej.
Marzenko, dziękuję ślicznie Smile
Meri, tym bardziej mi miło Smile
Wiolu, dziękuję, oczywiście żaden problem, zrobię fotki w trakcie roboty i opiszę. Nie gwarantuję, że już, natychmiast, ale postaram się jak najszybciej.
Odpowiedz
Karola - dzięks . Nie musi być na wczoraj , ale fajowo że się zgodziłaś Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Nie wiem, czy to można nazwać tutorialem, raczej relacją Wink W pdfie, bo tak mi po prostu łatwiej i szybciej, niż przy wrzucaniu stad fotek na forum.
Jak coś będzie niejasne, czy mało widoczne, to dołożę wyjaśnienia, ew. większe zdjęcia.
Proszę:
http://decu.cavi.net.pl/inne/naroznik.pdf
Odpowiedz
Świetny tutek Cavi!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Dzięki Cavi!
Odpowiedz
Karola DZIĘKI Smile. Podoba mi się takie podejście do prośby Wink. Między innymi według mnie do tego powinno służyć forum .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Haha... A mój wczorajszy post się gdzieś zapodział albo go myszy zjadły Wink))
Świetna robota z tutkiem Wink)
Odpowiedz
Jaki w pełni profesjonalny tutek :O dzięki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl