Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żyję kolorem-szkatułka retro
Witam.Wasze czarodziejskie moce pomogły i dobra energia przekazywana,bo znowu mogę chodzić na wolności a nie po szpitalnych korytarzach.Dziękuję bardzo.Smile Niestety nadal mam embargo na komputerekTongue,ale wkrótce wracam do świata żywych z nowymi pracami,które już czekają żeby je pokazać.PozdrawiamSmile
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
Tak trzymac! Serdecznosci Aniolku!
Odpowiedz
No i super! Wracaj szybciutko do zdrowia Big Grin
Odpowiedz
Cudne bombki, a szal filcowany przepięknyBig Grin
Odpowiedz
O, fajnie ci wyszła ta taca, świetna kolorystyka, dobrze, że podmalowałaś tełko i nie zostawiłaś w jasnych kolorach,
teraz jest bardziej interesująco. Jedyne co bym dodała to cień na kwiatach przy krawędziach, wszędzie jest, a kwiatki równo ciętę.
Odpowiedz
(11-23-2012, 03:03 PM)Dyzia napisał(a): O, fajnie ci wyszła ta taca, świetna kolorystyka, dobrze, że podmalowałaś tełko i nie zostawiłaś w jasnych kolorach,
teraz jest bardziej interesująco. Jedyne co bym dodała to cień na kwiatach przy krawędziach, wszędzie jest, a kwiatki równo ciętę.

Witaj Dyzia w moich skromnych progach.Smile
Z cieniami wychodzi jak wychodzi.Zaczynasz robić i samo się ciapie jak chce.Może coś lekko jest nie dociągnięte ale mi się podoba.Nie mówiąc o koleżance,która była zachwycona.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
Bombki są wysokiej urody, a i taca robi wrażenie. Gratuluję.
Mam złoty charakter, dlatego taki ciężki. Big Grin
Moja TFUrczość
www.teofano.blogspot.com
Odpowiedz
Jeszcze mnie tu nie powinno być,ale ja bez kontroli i zaglądania do was dostałabym kręćka.Big Grin Więc na szybkiego wstawię zdjęcie szkatułki dawno zrobionej i zmykam dalej leniuchować na kanapie.Tongue Coś słodkiego dla małej ślicznej dziewuszki...
               
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Cieniowania sa przepiekne, eski floreski odreczne podziwiam bardzo, sam motyw niekoniecznie, ale to akurat nie ma najmniejszego znaczenia, bo calosc jest po prostu swietna - pomysl, wykonanie, wykonczenie na 6!
ps. oszczedzamy sie zgodnie z harmonogramem!! Smile zdrowiej szybko!
Odpowiedz
Te wzory ręcznie?.... No to padłam właśnie z zachwytu i zazdrości Tongue Słodkich dziewczątek nie lubię, no ale to jest słodkie par excellance, super.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl