Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zuza present'uje... str.122 pożegnanie
Dziękuję dziewczynki! Smile
Mnie ta brązowa też się podoba, tylko te zmarchy nie... Sad Już nawet chciałam zdzierać, ale mam (miałam) tylko jedną taką serwetkę.... W życiu tyle nie szlifowałam puszki! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
Ta motylkowa jest the bestBig Grin
Odpowiedz
A mnie się najbardziej podoba... Zuza zgadnij Big Grin No oczywiście, że niebieska z rybkami! Więc zwijam szybko i zmykam! Motylkowa też mi się podoba, brązowa może najmniej, no ale i tak już jej nie ma Smile
Odpowiedz
Nie makowa (za rozowego plaskacza bombkowego) ale oczywiscie motylkowa... , tak jest - poprosze
Odpowiedz
Ufff... Każda potwora znalazła amatora! Big Grin Dziękuję dziewczynki! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Piekne puchySmile
A brazowa sie nie przejmuj, ze zmarszczki. To nie Twoja wina a serwetki. Akurat seria z tym motywem (w roznych kolorach) uwielbia sie marszczyc i farbowac.
Odpowiedz
Reklama
Ufff... Dzięki Shannka! Też miałam takie wrażenie... I faktycznie - farbuje... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
hmmm jak już wszystkie zawinięte to mam plan....wymieniajmy się nimi co jakiś czas...mi się wszystkie podobają...więc, która pierwsza trafi do mnie to bez znaczenia...
motylkowa- bardzo pocieszna, niebieska czyściusia lekarstwo na moje oczy...kocham takie "sterylniaki"
ta brązowa jest też cudna....taka klimatyczna
Odpowiedz
Nie oddam rybek! Nie oddam Big Grin
Odpowiedz
Hmmm... To może ja jeszcze jedne rybki zrobię...? Tylko takiego pudełka z niebieską przykrywką już nie mam... Ale bez przykrywki mogę zrobić! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl