Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
z_agatkowy początek, herbaciarka s.24
#31
Ryby w sosie? Domi, to dekupaż, a nie kuchnia Gordona Ramseya Smile
Na listowniku trochę za dużo wzorów jak dla mnie, chociaż gdy w środku bedą listy, no to sie trochę schowają.
Tak przyklejoną serwetkę niestety musisz cierpliwie zeszlifować papierem ściernym, to na dole. Bo widzę, ze drewno nie malowane.
Na drugi raz zrób jak mowi Shanna, albo nie smaruj klejem aż do samego końca, zostać z pół cm. Wtedy łatwo będzie dociąć nożykiem i już docięte dokleić.
Odpowiedz
Reklama
#32
Ale przeklinam czasem jak sam Gordon! Smile
Odpowiedz
#33
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. No mówiłam, że nie pomyślałam jak przyklejałam. No uczę się cały czas. Teraz żeby nie pchać paluchów robię trzy rzeczy na raz. Ale i tak pcham te paluchy, masakra.
Wiedziałam że motywów dużo, ale wychodziłam z założenia, że będzie je widac tylko fragmentami. A drewno jest malowane. Kolor się nazywa antyczny beż - z flugera. To mój podstawowy sklep z farbami. Jak mi pani wyciąga te wszystkie próbniki to stoje i myślę, który fioletowy jest najbardziejszy Wink. A antyczny beż miał być bardziej zimny, ale jest jakiś taki żółty. No to na czymś muszę go wymalować. Domi dzięki za opinie. Lubię jak nie jest za dużo. Chociaż zauważyłam, że jak mnie koleżanki o coś proszą, to wolą żeby było więcej elementów. Muszę to jakoś pogodzić.
Odpowiedz
#34
Fajne sa dekory z wycinanki, jako dodatek. Jeden wystarczy, duzo tloku robi. Albo reliefy.
Odpowiedz
#35
Fajnie sobie poczynasz
jak dla mnie ryby namber łan Wink
Odpowiedz
#36
No to następne. Komódka. Nie wyszła idealnie, przecierałam ją, ale jakoś mi słabo to szło. Chciałam żeby wyglądała ciut inaczej. Ale już nie było czasu, musiałam ją skończyć w weekend. Wiem, że motyw nie jest idealnie przyklejony, są zmarszczki, które widać. Starałam się żeby paski z szufladek i na górze pasowały do siebie.
               
Odpowiedz
Reklama
#37
O jaka kolorowa! Bardzo mi sie podoba wzór i rozmieszczenie. Nie pasuje mi ta niebieska przecierka, jest za słabą ramą dla tak mocnych kolorów, jakie ma motyw. Podobnie wzory na bokach, przy mocnym motywów głównym są już nadmiarem. Choć same w sobie bardzo ładne, co to jest, relief, czy coś naklejone?
Odpowiedz
#38
Generalnie to jest fioletowe, dokładnie takie jak motyw na serwetce Wink, ale monitory pokazują jak chcą. To na bokach jest naklejone. Dekor z wycinanki, pomalowałam w kolorach serwetki. Najpierw nie było tych dekorów, ale bez nich to dziwnie wyglądało. Przód i góra takie kolorowe, a boki takie jakieś jakby z innej bajki. To dołożyłam.
Odpowiedz
#39
Calkiem ciekawa komodka. Co prawda kolorystycznie jak dla mnie za duzo, ale za to wykonanie I pomysl mnie sie bardzo podobaja. Dekory z boku ladnie dopelniaja calosc, choc przyznam sie, ze w pierwszej chwili myslalam, ze to kwiat a nie motylTongue
Ten wzor paskowo- koronkowy to laczony jest?
Odpowiedz
#40
Nie to cała serwetka była. Miało być tęczowo. Dlatego tak kolorowo. Jak zobaczycie jakie teraz robię pudełka dla nastolatek - też full wypas kolor. Ale to pokaże jak zrobię, bo jestem w trakcie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl