Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak odpoczywam :)
#11
Piekne kwiaty. A z czego sie je robi tzn. sa jakies gotowe elementy i trzeba je poskladac w calosc, czy jak?
Odpowiedz
Reklama
#12
Moja niechęć do sztucznych kwiatów ma swój początek w moim dzieciństwie, kiedy tłumaczono mi, że sztuczne kwiaty są brzydkie i tandetne. I wtedy rzeczywiście takie były. Dziś osoba z dobrym smakiem może stworzyć ze sztucznych kwiatów prawdziwe cuda. Daleko nie trzeba szukać. Dwa posty wyżeSmile.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#13
Kwiaty kupuję się gotowe, tzn. pojedyncze sztuki albo w bukiecikach, trochę listków i ciut wyobraźni powkładać do gąbki florystycznej i już Smile Nic trudnego a frajdy sprawia strasznie dużoWink
Teraz kwiaty sztuczne na pozór niczym się nie różnią od żywych, jedynie w dotyku widać różnicę.
Strasznie się cieszę że komuś się te moje "robótki" podobają i bardzo bardzo Wam dziękuję raz jeszcze.
Odpowiedz
#14
śliczna, wiosenna kompozycjaSmile
Odpowiedz
#15
kwiatowo raz jeszcze


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#16
Wczoraj znalazłam nowy sposób na odpoczynek Smile
robiłam to pierwszy raz i powiem że po malutku mnie to wkręca Big Grin
a oto efekt Smile    
Odpowiedz
Reklama
#17
Ostatnio zakręciła mnie wiklina papierowa i to chyba bardzo i o to co stworzyłam, coś w rodzaju szkatułki i kwiatek w wazonie


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#18
Witaj !!!

Jak na pierwsze wyplotki to całkiem nieźle, zgadzam się, wiklina papierowa jest bardzo wciągająca, sama plotę. Pozdrawiam twórczo i życzę dalszych sukcesów!!! SmileSmile
Odpowiedz
#19
O! Kolejny wątek do odwiedzania - dopiero teraz zauważyłam... I od razu moja ukochana wiklina! Pięknie sobie pleciesz!
To pudełko już wykończone? Zostawisz takie "gazetowe"? W sumie fajnie to wygląda, chociaż ja wolę jednak takie, które udają prawdziwą wiklinę... Ale może czas upleść takiego gazetowca....?

Z poprzednich prac - porywam czarno-białą kulę!! Smile Makaronowe dzieła podziwiam baaardzo! Zresztą - wszystkie dzieła podziwiam!! Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#20
Dzięki za słowa uznania, ja w sumie też wolę pomalowaną gazetę która udaje wiklineBig Grin, a tu szkatułka już w kolorze i reszta towarzystwa     , koszyczek na moje drobiazgi     i na drobiazgi córci bo ma tego tyle że głowa boliTongue     i jeszcze koszyczek na płytki CD    
Wiem że jeszcze dużo kręcenia rurek przede mną Tongue ale wydaje mi się że jest ok Tongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl