Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Zajrzałam na bloga i widziałam motylki, urocze Ci wyszły i trochę chyba brokatowe,
albo mi się zdawało ;o)))

Wtyczka slash coś tam ;o)))


A nie bo to było shockwave flash, prawie pamiętałam ;o)))
Odpowiedz
Reklama
Kurczę, prawdziwe cudzeńko ! kopara mi opadła i tyle Smile Świetny pomysł z tym matem i błyszczącymi motylkami 3D !! boskie !

p.s. ja mam tak jak pasada, od jakiegoś czasu wyskakuje mi jakiś problem z wtyczką który psuje całą stronę z forum :O
Odpowiedz
Muzago moja kochana - muszę to powiedzieć, MUSZĘ, bo się uduszę - genialnie przetarłaś dół!!!! No genialnie wprost!
Nie mogłam się na niego napatrzeć, podoba mi się jak milion dolarów.



A nie myślałaś przypadkiem, żeby zamiast motyly wziąć w obroty liścia i chryzantemy (to chryzantema jest?) - mówię o 3D, na oryginale chyba tych motyli nie było i je dołożyłaś? Czy się mylę?
Fajowo by wyglądało, gdyby niektóre z elementów tej cudnej serwetki potraktować żelem, ale tylko tak fragmentami i nie wszystkie... ech, już to widzę Smile


A dół genialny...
O qundulacja, powtarzam się...
Odpowiedz
To ja jeszcze raz o motylkach....
nakladalas ta konturowke 3d na raz czy w odstepach? Ja mialam kiedys takie - teraz moge powiedziec- badziewie do 3d. Nakladalo sie na raz. Mialo pieknie zastygac niczym szklo. Niestety podczas schniecia kurczylo sie nieznacznie i pekalo. Jesli mialby byc efekt zbitej szyby to ok, ale jesli to mialo udawac piekne szklo to d...a.
Odpowiedz
(10-27-2014, 10:34 PM)Vika napisał(a): Muzago moja kochana - muszę to powiedzieć, MUSZĘ, bo się uduszę - genialnie przetarłaś dół!!!! No genialnie wprost!
Nie mogłam się na niego napatrzeć, podoba mi się jak milion dolarów.

A nie myślałaś przypadkiem, żeby zamiast motyly wziąć w obroty liścia i chryzantemy (to chryzantema jest?) - mówię o 3D, na oryginale chyba tych motyli nie było i je dołożyłaś? Czy się mylę?
Fajowo by wyglądało, gdyby niektóre z elementów tej cudnej serwetki potraktować żelem, ale tylko tak fragmentami i nie wszystkie... ech, już to widzę Smile
Uu, no toś mnie dopieściła Blush Bardzo dziękuję za te pienia na temat przecierek Smile Trochę się z nimi męczyłam, ciągle mi się nie podobały, malowałam, darłam papierem, znowu malowałam... I w końcu wyszło takie coś Smile Na koniec jeszcze pokropkowałam.

A co do serwetki - przeceniasz mnie, przecież pisałam, że to banalne do bólu było, ta serwetka cała taka jest, z motylamy Dodgy Myślę, że gdyby zrobić w 3D te gałązki/liście, to efekt nie byłby jednak najlepszy, bo motyle są kolorowe i zostałyby takie płaskie... No nie wiem. Może jeszcze tę serwetkę wezmę do obróbki na czymś innym Smile

Shanna, nakładałam to wszystko naraz, jedną warstwą, to znaczy najpierw obwiodłam kontur motyla, a potem wypełniałam środek, ale nie czekałam, aż ten kontur wyschnie, od razu. Ten preparat jest gęsty i się nie rozlewa, dlatego powierzchnia nie jest idealnie równa. Ale podczas zastygania nie pęka. To, co widać na zdjęciach, to jest stan po kilku tygodniach po zrobieniu, więc chyba gdyby miało pękać, to by już popękało...

Pasado, brokatu w tej pracy niet Smile Może coś zamigotało na zdjęciu.

Merilon, Mery, Renia - dziękuję Heart
Odpowiedz
Aaaa... jednak były...
Ja bym je wycięła Wink
I zrobiłabym 3D na tych chryzantemach....
Odpowiedz
Reklama
He he, no jeśli kiedyś będziesz chciała mi zadać jakąś karę, to każ mi wyciąć motylki z tej serwetki tak, żeby wykorzystać pozostałe motywy i jeszcze zamaskować dziury Naughty
Odpowiedz
Dobra, masz jak w banku Big Grin
Odpowiedz
To ja już będę grzeczna Eek
Odpowiedz
Się poczeka, się zobaczy, się przypilnuje Naughty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl