Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 13 głosów - średnia: 3.31
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu każdy może -prezent dla Lady Słonko :)
Ojej...jak pieknie uporządkowane mieszkanie...ah u mnie tak sie nie da.Motylki są super.Ja używam Daily Art i nic nie popękało ani nie zmieniło koloru przez te klka miesiecy od pierwszego użycia.Przyznam sie,ze czasem daje to ciekawy efekt i szybki .Dla leniwca takiego jak ja takie preparaty są idealnym rozwiazaniem.Miałam taka serwetkę ze zdjeciem lawendy.No nudna była trochę.Jak pokryłam ją tym preparatem to od razu zyskałą na urodzie.Nie zrobiłam jej jednak zdjęcia ,bo ją sprzedałam zanim do zdjęcia doszło.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Ginger dzięki Smile Uporządkowany fragment mieszkania Smile Do fotografii... Normalnie na tym stole niestety leży wielki karton, a na nim moja aktualna praca decu Big Grin

Faktycznie taki preparat jest dobrym sposobem na szybki i w miarę łatwy efekt.
Odpowiedz
efekty specjalne na szkatułce - midzio
ale przetarcia - marzenie
Odpowiedz
śliczna praca, byłam na blogu i obejrzałam to cudo kilka razy, dół wymiata!!!!!
Odpowiedz
Renia, jestem zaszczycona Smile Patrz do woli Smile

Ania wielkie dzięki Heart
Odpowiedz
Cudnie wygląda Smile
Odpowiedz
Reklama
Paski są na topie, paski są trendy Smile Tyle się fajnych prac na forum naoglądałam z paskami, że w końcu musiałam zrobić swoje Big Grin

Mini komódka biżuteryjna, na korpusie rzeczone paski - szerokość i odległości całkowicie nieregularne, świadomie czyli z lenistwa, bo mi się nie chciało mierzyć dokładnych odległosci :p Korpus pociągnięty matowym Fluggerem.

Na szufladkach serwetkowy motyw wycieniowany kredkami akwarelowymi. Wylakierowane na wysoki połysk sprajem Fly Color.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Tak, to te fiołki, ale przeceniasz mnie - taki leń patentowany jak ja nie wycina Big Grin Wydarte, podmalowane, wycieniowane, slady zatarte Wink
Odpowiedz
Er, urocza jest i ma takie kolory jak mój wieszak dziś wstawiony Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Co to dzisiaj za motywy fioletowe? Wszystkie się zmówiłyście? Smile Przepiękna komódka, a paski z boku wyglądają jak narysowane kredą. Cieniowanie bardzo ładne, same och i ach. Bardzo lubię żywe kolorki Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl