Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakładki str 27
Może wszyscy znacie, ja w klubie z Zuzkiem i nie znam (czwartej serwetki). Ale Zuzek zabrała.
Fajne zakładki bo inne. Nie widziałam takich wąziutkich i długich. A skąd masz? A powiedz. Całkiem może sama wycinałaś?
Odpowiedz
Reklama
(03-02-2015, 08:46 PM)Virgo_777 napisał(a): Nie widziałam takich wąziutkich i długich. A skąd masz? A powiedz. Całkiem może sama wycinałaś?
na szerokość mają 3 cm, długie na 20 cm, akurat do książki, cienkie z kartki bloku technicznego jak wspomniałam pociągnięte cieniuteńko pastą strukturalną. do tego serwetka i lakier, nadal cienkie ale czy trwałe to czas pokaże.

no i zupełnie nie daje wiary, że nie znacie tej cudnie cudnej serwetki.
   
Pierwszą dostałam od Abasiątka, jak się wymieniałyśmy...zakochałam się ..... i jak zobaczyłam opakowanie w interku to oszalałam ze szczęścia...Smile
Odpowiedz
Napatrzyłam się (najbardziej mi się podoba ta ze znaną-nieznaną serwetką) i rzuciłam się do cięcia kartoników. Potem mi się przypomniało, że miałam gdzieś w przydasiach jedną deseczkę z balsy (to takie ultralekkie drewno, stosowane m.in. w modelarstwie, które daje się ciąć nożykiem do tapet - info dla nieznających balsy). Niestety mam 5 mm grubości, szkoda, za gruba.
Wracam więc do kartoników zainspirowana Twoimi zakładkami, a cienką balsę dopisuję do długaśnej listy 'do kupienia' Big Grin
Odpowiedz
o proszę, jak trafiłyśmy z serwetką w ten sam czas, choć tak zupełnie inaczej ją potraktowawszy Big Grin motyw rzeczywiście wdzięczny, zwłaszcza, że można go traktować bardzo wybiórczo Smile
zakładki bardzo pomysłowe Smile
Odpowiedz
Czwarta naj naj.
A poza tym wszystkie ladne.
Odpowiedz
Bardzo ładne zakładeczki Wink)) Fyćkie Wink
Odpowiedz
Reklama
Fajne.takie długaśne te zakładki. Z tej serwetki ładne bombki choinkowe wychodzą Smile.Ja wiem,ze my nie wieszamy kwiatków na choinkę ,ale świat jest pokręcony Wink.Nie ma śniegu wiec są kwiatki zamiast Mikołaja i śniegu .
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Ej... ja robiłam bombki z kwiatkami... Tongue
Odpowiedz
A lepmy i kurczaki na bombki, jeśli tylko nam się podoba Tongue Wolny kraj Big Grin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl