Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakładki str 27
Ale bombek. Super! Zakochana jestem w Twoich odręcznych reliefach Heart
Czym je robisz? Odbijasz najpierw wzór?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Wow.... kolekcja wygląda imponująco !! wszyskie są przepiękne, najbardziej mi się chyba podoba ta trzecia ale naprawdę wszystkie są super. A powiedz mi, te takie reliefy to ręcznie robiłaś ?! :O wyglądają bosko :O
Odpowiedz
Jejku myślałam, że reliefy od szablonu robione... A to odręcznieEek SzacunSmile
Odpowiedz
Dzięki dzięki...miło się czyta.
Reliefy zawsze robię sama, czasem narysuje ołówkiem jak robię "pełny relief" jak musi mi się motyw zgrać...małe relifey lecę od ręki, bez rysowania...uwielbiam je robić Smile Zazwyczaj używam konturówki Renesansu i zdecydowanie warto ją polecić, dobrze się nią rysuje, do puki się tubka w ręku nie ogrzeje Smile
Odpowiedz
Zapamiętane! Dzięki Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Oli nie zabrała bo to nie jej klimaty i bardzo dobrze Smile. Ja porywam wszystkie . Jestem zauroczona i wybranymi motywami i reliefami i wykończeniem . Ja mam pytanie odnośnie ramek na niebieskich bombkach . Jak je zrobiłaś jeśli to nie tajemnica . Są rewelacyjne Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Wiola, te "ramki" to skutek paniki....!!!!!!
nie potrafię tego typu motywów wtopić delikatnie w tło, czasem się uda ale jest to raczej incydentalnie, zatem: chwyciłam czarną farbę i pociągnęłam po krawędziach motywu, taki rach ciach, gruuubo farby miałam na pędzlu, oczy mi wyszły z orbit bo się mroczno zrobiło, to grubo na pędzlu wzięłam białej farby i zrobiłam kolejne kreski...i kolejne i kolejne z kolorami farby z "tła" i wyszło, schło ze 2 dni tak grubo nasmarowałam ale się udało i wyszło całkiem fajnie - koniec z paniką przy krawędziach tego typu motywów Smile
Odpowiedz
Aniulka... Piękne bombeczki Wink Co jedna to piękniejsza . Ja bym porwała tą z niebieskim widoczkiem w ramce Wink
Odpowiedz
Ja cię kręce ... !!! Ale kolekcja. Ooo szacun ogromny. Te reliefy... Będę robiła (znaczy spróbuję).
Piękne, aż szkoda oddawać.
Odpowiedz
Piękne bombeczki.Mnie by sie było trudno zdecydować...wszystkie mi się podobają.Jednak zabrałabym te na których sa dzieci.Pasowałyby do starych Wiktoriańskich bombek jakie kiedys dostałam.Są na nich Misie.Wiecie jak kiedyś naklejano motywy?Cięto papier na drobne paseczki i przyklejano jeden obok drugiego.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl