Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakładki str 27
w transie bombidełek Smile
Jak zwykle styropian, średnica 10 cm, relefkowe (puki mi się nie znudzi będę tłuc reliefy, bo spękania mi nie wychodzą Sad )
Wybaczcie jakość zdjęć ale ja nie potrafię cykać ładnych, artystycznych jak Wasze.
                   
Odpowiedz
Reklama
Gdyby mi tak reliefy wychodziły, też bym przy nich trwała Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Cudne, cudne !! trzaskaj te reliefy bo ci mistrzowsko wychodzą, przepiękne bombeczki !! porywam tą z kotkiem dla męża Wink
Odpowiedz
Moje wroteczki wyczarowały cudeńka Wink)
Piękne reliefki Wink
Odpowiedz
Racja! Czasem spróbuj kraka, może kiedyś wyjdzie. Ale reliefy na stałe rób. Trenować ich to już nie ma co, bo pięknie wychodzą. Urocze bombeczki.
Odpowiedz
Też jestem zauroczona . Mistrzowsko je robisz. Bardzo ładnie się prezentują na bombkach obok extra motywów.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Świetne! Ja nie potrafię reliefów, jak będę się uczyć to zgłoszę się do Ciebie po radę Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
Witam....po przerwie,
Ostatnio tak się składa, że bywam tu znacznie rzadziej niż bym chciała...
W wolnym czasie dziobie sobie coś ale ni jak mi nie idzie, wena na urlopie...Angry, podglądam Wasze piękne prace i snuje plany co tu zrobię jak wena wróci...

Jakiś czas temu zgubiłam zakładkę do książki, nienawidzę zaginania rogów stron więc postanowiłam temu zaradzić i zrobić sobie. W międzyczasie stara zakładka się znalazła Smile
Nowe zakładki są z papieru, bloku technicznego, zagruntowane, poleciałam również cieniuteńką warstwą pasty strukturalnej. Nie mam przekonania, że będą trwałe, bo to na papierze (sklejka wg mnie jest zbyt gruba) Zobaczymy ile wytrzymają Smile

I dzieciaczkowa Smile
   

II fioletowa,
   

III z kluczykiem, poplamiona "kubkiem z kawą" i kleksami
   

IV wszyscy znamy tą serwetkę...ostatnio kupiłam całą paczkę i już zaczynam bobidulaski produkować Smile Wdzięczny ten motyw, wszędzie da się go wepchnąć Smile
   

V z cupcake dla mnie najcenniejsza...mam cupcake, prawie identyczną wytatuowaną na paluszku Wink
   
Odpowiedz
Nie znam tej serwetki z 4. zakładki, ale ona najbardziej mi się podoba - ZABIERAM Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Fajne są Smile A ja biorę tę zakawioną Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl