Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zakładki str 27
#51
Zawsze można się czegoś czepić i pokazywać komuś jego błędy,ale w taki sposób żeby go nie zniechęcić do pracy.Ty szybko się uczysz,czytasz rady Confusedtarszych koleżanek" Tongue i idzie Ci z pracami coraz lepiej.Bombeczki maja ładne wzory.Ale podziwiam Cię za zrobienie zawieszek,są na prawdę godne pochwalenia.Ładne wzory i wykonanie.Smile
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
Reklama
#52
Zawieszki mają swój urok. Miło się je ogląda. Bombki też podziwiam.
Mam złoty charakter, dlatego taki ciężki. Big Grin
Moja TFUrczość
www.teofano.blogspot.com
Odpowiedz
#53
kolejne bombeczki,
nadal jest co poprawiać...ale przynajmniej wiem co robię źle lub co mogę zrobić lepiej.
   

wybaczcie jakość zdjęcia...w realu wyglądają lepiej.....Angel
Odpowiedz
#54
(11-26-2012, 12:04 AM)grarut napisał(a): Rotki wybrałaś śliczne, świąteczne motywy. Twoje bombki to plastyki czy szklane? Bardzo ładnie zrobione. Zmarchów nie widzę. Super. Mnie się podobają.Smile

ale się zaczepiasz....
to styropian....na niczym innym jeszcze bombidełka nie zrobiłam....

a co do zmarchów...heheheh zdjęcie mało dokładne to i zmarch nie widać Smile
Odpowiedz
#55
Ja tam nie mam nic do zarzucenia Smile. śliczne motywy, mnie najbardziej zawsze urzekają aniołkowe Big Grin
Odpowiedz
#56
Ciekawie wygladaja. Szkoda, ze takie male.
Odpowiedz
Reklama
#57
(11-26-2012, 12:16 PM)natabus napisał(a): Coś czuję nosem z daleka inspirację bombkami Sylwii Serwin, która dla mnie jest bombkową mistrzynią niedoścignioną. Wszystkie bardzo ładne, ale najbardziej podobają mi się te w stylu retro.

ale jak, co, jesteś czarownicą?
czytasz w myślach? mam szpiega na kompie? Big Grin

uwielbiam oglądać jej bombki, za 10 lat też takie będę miała.....
ale czy się nimi inspiruje? nie wiem, chyba nie, gapie się na godzinami i podziwiam. Blush

lubię też bombidełka Petit Decu.....Sleepy
Odpowiedz
#58
Jak już pisałam - bombki mi się wszystkie podobają! Szczególnie takie tradycyjne - jak Twoje! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#59
Mi też podobają się te grające aniołki przy Jezusku i ta niebieska z dzieciaczkami.Pięknie dobrałaś motywy.SmileA zmarchy...no cóż na bombkach ze styropianu ciężko się pracuje.A poza tym to Twoje pierwsze prace więc jesteś usprawiedliwiona.Big Grin
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#60
Bombidełka śliczneRolleyesja po prostu zwijam żagle i tyle....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl