Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W krainie kota
#41
Witam!
przez długi okres czasu nie miałam weny, zarówno przez problemy jak i spadek zdrowia, a przez późne powroty z pracy też i brak czasu na to miał wpływ. A jak już zaczęłam i chcąc umieścić tu zdjęcia zajrzałam na wątek jednej z osób i jej dekupażowych cudów pomyślałam, że z moimi rzeczami moge się chować Blush ale też, że to wspaniały kopniak w tyłek. Tak więc zamieszczam moje kolejne z pierwszych Smile

Jeśli chodzi o wazonik pierwotnie z zielonego szkła - wciąż nie mam pomysłu jak go zakończyć, tam u góry, specjalnie nie jest tam też wykończony, myślałam, żeby wlaśnie tam u góry zawinąć jakąś tasiemkę/sznurek/... - nie mam pomysłu jak dotąd.

Wiaderko i butelka - efekt chropowatości - zamierzony Wink


I jeszcze..


Załączone pliki Miniatury
                       
Odpowiedz
Reklama
#42
Witam, jestem tu pierwszy raz Smile
Podoba mi się ludowa puszka. A koronka w środku - super.
Wiaderko takie wiosenne. Butla też ładna Smile
A decoupage wciąga, oj wciąga..
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
#43
Wazonik oklejony ryżem bardzo mi się podoba - u góry faktycznie wystarczy zawiązać coś wokół tego rantu, może pasemko zielonej rafii na przykład? Tylko nie oklejaj tego sznurkiem aż do góry, bo będzie problem z używaniem.
Wiaderko urocze, choć nie dekupażowe Wink

Na butelce bardzo mi się podoba ten chropowaty efekt. I w ogóle jest taka czyściutka, bardzo dobrze wyszła - tylko to różowe coś wokół róż, to tak wyglądało na serwetce?
Odpowiedz
#44
To różowe coś było z serwetką Big Grin bałam się, żeby nie zniszczyć serwetki, więc wycięłam motyw róży z tym różowym tłem...
Odpowiedz
#45
Bardzo fajne prace Smile
Wazonikowi darowałabym i tasiemkę i sznurek, jakoś ich tam nie widzę... poczekaj, niech postoi trochę taki jaki jest, a pomysł sam Ci wpadnie do głowy...
Odpowiedz
#46
biale wokol roz az sie prosi o stemple, albo transferek graficzny na lakier, dosztukowac takowy mozna w dowolnym kierunku i w dowolnym rozmiarze Smile a kropy na wiaderku to jak?
Odpowiedz
Reklama
#47
Dzięki za pomysł Smile a kropy gumką od ołówka Big Grin sposob wyczytany chyba tutaj na forum nawet.
Odpowiedz
#48
Wiaderko rzeczywiście urocze- widzę je u siebie w pokoju Big Grin
Przy butelce użyłaś jednej serwetki, czy dwóch? Smile
Odpowiedz
#49
Lavenda, użyłam jednej serwetki Smile
Odpowiedz
#50
Wiaderko i butelka bardzo fajne , lubię taką chropowatą powierzchnię. Wazonik moim zdaniem zyskałby gdyby pomalować zielone szkło wewnątrz szyjki - tak głęboko jak to jest możliwe. Gdy patrzy się nieco z dołu to ta zieleń nie przeszkadza, ale z góry już tak.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl