Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decu po irlandzku
#51
Świetne tabliczki! Klientom się nie dziwię, że takie chcą Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#52
Dziękuję vika,Errato Smile
No właśnie,ciekawa jestem,czy do Polski już ten zwyczaj tabliczkowy dotarł,
bo za moich czasów to raczej się tego nie spotykało.
I nawet teraz,mimo że mieszkam gdzie indziej i robię takie rzeczy,
to u mnie w domu żadne nie wiszą,jak to mówią- szewc bez butów chodzi Big Grin
Odpowiedz
#53
To na dobranoc dorzucę jeszcze parę fotek i uciekam Smile

Próby solenia:
       

cukrzenia ,trochę dziwnie wyszło,ale poszło Big Grin    

i na koniec kucie Smile nie ukrywam,że kucie podejrzałam na tym forum,
poczytałam instrukcje i wykonałam Tongue teraz czekam na opinię prekursorki ,
oraz całej rzeszy "kowalek " w kuciu zaprawionychSmile
       
na bokach tej butelki były wypukłe napisy,więc je zaszpachlowałam i zrobiłam reliefy. Z przodu użyłam takiej dość grubej taśmy ozdobnej, na górze na obrazkiem, pomalowałam ją srebrną farbą i lekko przeciągnęłam czernią,a na dole na szyjce zakułam Smile
Odpowiedz
#54
Tabliczki sa przeswietne, pewnie, ze klienci zakochani Smile. Butelka jest piekna, nie lubie dam przyrozowionych, ale to nie ma znaczenia.. ten warsztat!! O ile sie wczytalam na temat butelki i chyba lapie, to ten przepiekny kufer ma wypuklosci po embossowaniu? czy taki kupiony jest? bardzo mi sie to tlo podoba Smile
Odpowiedz
#55
Butla cudnej urody. Niesamowicie wyszlaSmile Kuferek i serduch ladnie zrobione, ale nie w moim stylu, wiec mnie tak nie bardzo podchodzi. A napis chyba odgapie, bo mam podobny i nie wiem co z nim zrobic.
Odpowiedz
#56
Nie przepadam za takimi tabliczkami... Może gdybym miała wielką posiadłość, to trzeba by było takie "drogowskazy" zrobić, ale w moim mieszkanku... I nie lubię (oczywiście u nas w Polsce) angielskich napisów. No, chyba że ktoś obcokrajowców namiętnie gości! Tongue

Ale wykonanie tych tabliczek bardzo mi się podoba! Smile Także butelka wyszła fajnie, chociaż ja bym zakuła całość - poza damą oczywiście! Smile

Same oczywiste oczywistości w tym moim wpisie! Tongue Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
Dominiko,ten kuferek kupiłam w Polsce,w sklepie wszystko po 5zł,
tania wytłaczana chińszczyzna,więc niewielka strata gdyby coś nie wyszło Big Grin

Shanna,jasne że odgapiaj,na wyspach wszelkiej maści tabliczki dobrze się sprzedają,masz napisy na miejscu,tylko robić,bo to proste i mało czasu zajmujeSmile

Zuza, zawsze potrafisz mnie rozbawić,hahaha
Jak już będziesz mieć posiadłość,to zrobię ci komplet drogowskazów,
żebyś się nie zgubiła Big Grin
A czemu poza damą byś zakuła, może chociaż kawałek i byłaby zagadka : jaki jest tytuł dzieła?
Odpwiedź : Zakuty łeb Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin ahahahahaha

Dzięki za komentarze dziewczęta Heart
A teraz ja pomarudzę...nie chce mi się nic,nie lubię tej pory roku,zawsze uważałam,że ludzie powinni w sen zimowy zapadać tak gdzieś od listopada i budzić się na wiosnę z pierwszymi listkami. A potem wcale nie spać,żeby ten czas nadrobić.
W sumie to i tak nie jest najgorzej,bo przynajmniej nie leje 24/dobę,
ale skutkuje to tym,ze jest zimno jak cholera,fuj! Sad
Chcę SPAĆ!!!!!!
Odpowiedz
#58
hmmm po kolei
kuferek - mój faworyt - apropos skąd masz taki ? ja tez chcę
serducho - hmmm fajne ale coś mnie to solenie w nim jakoś nie pasuje jakby za mało wyraźne
tabliczka - literki sa super , ale motyw jest za mały - calośc wygląda jak dalmatyńczyk z różową wysypką - oczywiście to subiektywne odczucie
butelka- kompozycja fajn choć różowy to nei mój kolor a co do kucia no zakulam juz to i owo a tutaj wypowiedzieć sie nie moge (choć bym chciała) bo nic nie widze za male zdjątko
czyli kufer moim faworytem BRAWO
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#59
Bilkis to jak będziesz wynajmowała jakąś norę na zimowy sen, to ja się piszę na współlokatorkę Big Grin Dla mnie jesień i zima jest straszna pod tym względem, brak światła mnie usypia totalnie Sad Dobrze, że chociaż można się dekupażem zająć, jak się wciągnę, to mi się tak spać nie chce...
Odpowiedz
#60
U nas, w mieszkaniach w bloku, to wiadomo, gdzie kuchnia, gdzie łazienka, kosz na śmieci pod zlewem... ale w większym domu do łazienki czasem drogowskaz by się przydał, zwłaszcza jeśli nie ma już czasu na pytanie gospodarzaSmile Kuferek fajnie wyszedł, choć efekt śniedzi, czy czegoś tego, jakoś mnie nie przekonuje, bo robiłaś to na miedzi? Chyba sam bitum byłby lepszy, ale i tak dobrze ci wyszło, bo mi na próbce nie wyszedł niebieski kolorek, tylko bury jakiś, pewnie za mało dałam.
Butelka ciekawa, szkoda, że malutkie zdjęcie, bo ładne wzorki widzęSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl