Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 1.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje zielone początki -nowa tacka
Ooookno zdekupażowane Wink))))
Fajnie to wygląda Wink Czy masz to zabezpieczone czy jest też możliwość zmycia?
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Reklama
Dzięki dziewczynki za odwiedziny Heart Już myślałam ,że nikt mnie tu nie będzie pamiętał Sad
Skrzyneczka była szkaradna, brązowa,plastikowa.Poleciał na nią mech z Magikiem - koniec.
Abasku - Akrylowa prosto na okno.Bez zabezpieczenia ,dzięki temu możemy bez problemu zmywać do woli i robić szablony i wzorki jakie chcemy.Ja zrobiłam sobie w kuchni i jestem pod wrażeniem jak bardzo taki szczególik odmienił jej wygląd.Cieszę się mniej więcej tak , jak po zmianie firanek.SmileSmile





Odpowiedz
Ja tam pamiętam... Tongue

A okno fest! Sama ostatnio o czymś podobnym zamyśliwałam, ale spaliło na panewce...
Odpowiedz
Szablon zamiast firanki, fiu fiu... I prać nie trzeba Big Grin
Odpowiedz
Witaj znow Smile, fajnie, ze sie pojawilas.... czyli wzor zmywalny? Bardzo ciekawie to wyglada, a jaka inspiracja dla dalszych dzialan!
Odpowiedz
Nooooo niezbyt mi się podoba Confused ale pocieszam się ,że wygląda lepiej niż stara.Tacka służyła mamusi do suszenia orzechów na działce, w sumie teraz też będzie mogła.

       





Odpowiedz
Reklama
Rewelacyjna Smile . Nie szkoda jej na orzechy ?
Odpowiedz
a mnie się podoba tyle że nie na orzechy tylko na jakieś słodkości Wink
Odpowiedz
Super pomysł z tą "fastrygą" na obrzeżu. Trochę nie widzi mi się ten duży motyw na środku, taki trochę zawieszony w niczym, a za duży, żeby go ten tekst "przytrzymał". Natomiast generalnie stylistyka bardzo ładna, a do wersji "przed" to nawet nie ma co porównywać Big Grin
Odpowiedz
zdecydowanie jestem na tak lekka kompozycja, omysł ze "sznureczkiem " przypadł mi do gustu - brawo
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl