Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
makowa babuszka wszystkich wita! :)
#1
Witam wszystkich, Smile

właściwie jeszcze nie wiem po co się tu zarejestrowałam... ale w sumie to u mnie normalne - chodzący chaos Smile
Za to jestem pewna, że jak tylko się tutaj odnajdę i zadomowię, pewnie wyciągnę wiele korzyści i zapewne będzie miło.
Decoupage'em (i innymi dziwnymi rzeczami) zajmuję się już od jakiegoś czasu, głównie hobbystycznie, ale...

Moje prace możecie oglądać na: https://www.facebook.com/MakowaBabuszka - tam wszystko na bieżąco aktualizuję.

Pozdrawiam wszystkich Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witam, pewnie się zarejestrowałaś, by pokazać swoje prace i obgadać nasze Smile
Odpowiedz
#3
Eee, już na wstępnie mnie o takie brzydkie rzeczy posądzać Tongue Może czegoś nowego się nauczyć? Smile
Odpowiedz
#4
Witaj! Smile

I pokaż swoje dzieła - ja niefejsbukowa jestem....

O obgadywanie prac lubimy tutaj baaardzo - ot, takie babskie przyzwyczajenie... Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#5
Jak tylko ogarnę jak pokazać to oczywiście, że się podzielę Smile Stronę na facebooku przyswoiłam to tutaj też jakoś dam radę...
Odpowiedz
#6
Witaj.
Lubie ogladac prace, ale latac po fb i innych blogach/stronach to mnie sie nie chce. Za leniwa jestem na to. Jesli mozesz, to wrzucaj prace do odpowiedniego dzialu.
Odpowiedz
Reklama
#7
(01-05-2013, 11:39 PM)Shanna napisał(a): Witaj.
Lubie ogladac prace, ale latac po fb i innych blogach/stronach to mnie sie nie chce. Za leniwa jestem na to. Jesli mozesz, to wrzucaj prace do odpowiedniego dzialu.

Jak tylko któraś z Was będzie tak miła mnie uświadomić gdzie i jak to wrzucić, to będziecie mogły wszystkie podziwiać Smile

Oświadczam iż wrzuciłam kilka losowo wybranych prac, podaję link http://decoupageforum.pl/decoupage-babuszkowe-prace Możecie do woli oglądać i krytykować Smile Ja chętnie coś jeszcze dorzucę Smile
Odpowiedz
#8
Witam i ja
Odpowiedz
#9
Witaj wśród nas!
Odpowiedz
#10
Witaj Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl