Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22
Chwilę mnie tu nie było, wracam, a tu tyle miłych słów Smile No i dogrzebałam się do mojego wątku Smile Podziękował za wszelkie słowa uznania wszystkim i każdej z osobna Smile

Grace - oczywiście, że zabezpieczone, lakierem nitro, dał ładna bursztynową poświatę, ot taki zżółkły stary lakier.

satori - właścicielka podobno zachwycona (ktoś pośredniczył w obdarowaniu), dostałam w ramach wdzięczności kubek w... maki Smile tak jak dla makowej przystało Smile
Ta taca co podesłałaś fantastyczna! Przyglądam się jej i zastanawiam jak zrobiona. W ogóle widzę że teksturę ma takiego starego nieczyszczonego drewna, jakby spruchniałego chyba. Aż mnie zaciekawiło jak się taki efekt osiąga Smile

Jak już się tak cieszycie i radujecie z opisanej przeze mnie procedury przecierek to proszę się brać do roboty i koniecznie chwalić efektami! Smile
Odpowiedz
Reklama
Tacka fajna. Podoba mi się wkomponowanie tych kwiatków. W ogóle kolory motywu współgrają z tłem.
A co do efektu "spruchniałego drewna" to gdzieś czytałam, że czyści się je ostrą szczotką, tak żeby te miękkie części drewna usunąć i wtedy zostają takie rowki. Myślę, że to jest szczotka druciana.
Pozdrawiam,
Agnieszka

http://abfdblogg.blogspot.com/
Odpowiedz
(03-19-2013, 04:17 PM)abfd napisał(a): Tacka fajna. Podoba mi się wkomponowanie tych kwiatków. W ogóle kolory motywu współgrają z tłem.
A co do efektu "spruchniałego drewna" to gdzieś czytałam, że czyści się je ostrą szczotką, tak żeby te miękkie części drewna usunąć i wtedy zostają takie rowki. Myślę, że to jest szczotka druciana.

Trzeba by pokombinować Smile
ja taki spróchniały i fajny to miałam kufer, staaaaary! Znalazłam u babci, jak zaczełam czyścić to właśnie taka faktura.
Wydaje mi się że druciana szczotka tylko porysuje to drewno, ale nie wiem.
Odpowiedz
Twoja taca pasowałaby mi do mojego domku na wsi, oj pasowałabySmile
Odpowiedz
(03-19-2013, 07:02 PM)asiek_71 napisał(a): Twoja taca pasowałaby mi do mojego domku na wsi, oj pasowałabySmile

Oj trochę się spóźniłaś Smile
Odpowiedz
no tak, dzieki za przewodnik. Technike (i) znam jak najbardziej, mi tak najbardziej chodzilo o te mocne krechy - przetarcia, czyli tam mocniej sciernym? bo tak sobie wyobrazilam jakies ostrawe narzedzie przydomowo-kuchenne do specjalnych, grubych drapan. I tego akurat na tacy nie ma - delikatnie (mniej, wiecej Smile) tarlas tym razem, ale wczesniejsze tla mialy po pare takich grubszych starc... no i tak chcialam o nie zapytac Smile, dzieki raz jeszcze za przewodnika.
Odpowiedz
Reklama
(03-19-2013, 09:15 PM)craftingbydominique napisał(a): no tak, dzieki za przewodnik. Technike (i) znam jak najbardziej, mi tak najbardziej chodzilo o te mocne krechy - przetarcia, czyli tam mocniej sciernym? bo tak sobie wyobrazilam jakies ostrawe narzedzie przydomowo-kuchenne do specjalnych, grubych drapan. I tego akurat na tacy nie ma - delikatnie (mniej, wiecej Smile) tarlas tym razem, ale wczesniejsze tla mialy po pare takich grubszych starc... no i tak chcialam o nie zapytac Smile, dzieki raz jeszcze za przewodnika.

Oj Domi, wszystko tak jak opisałam, papierem ściernym 150. A o które większe starcia Ci chodzi? Na jakich pracach? Bo aż się pogubiłam Smile
Odpowiedz
Oczywiście u mnie jak zawsze zamówienie ekspres, więc zdjęć też jakiś rewelacyjnych nie zdążyłam zrobić.
W ogóle najchętniej to bym to pudełko wrzuciła do działu "antypiękności".

Patrzcie tylko, crack jakiś dziwny wyszedł, wypełniłam cieniem do powiek (jak zazwyczaj), później lakier w sprayu, ale gdzieś mi się ten crack zgubił wtedy po prostu. Motyw źle rozplanowany bo na szybko. Zapięcie kontrastuje.
Wygląda jak wygląda...

       

Tym samym oświadczam, że żadnych jaj u mnie nie będzie! Tongue
Odpowiedz
Motyw piekny. A krak- jak to on - nieprzewidywalny.
Odpowiedz
zostawmy juz przetarcia na boku... zabierzmy sie za ten roz... i ten krak... albo sie nie zabierzmy SmileSmile, no nie lezy mi ten kolor totalmentnie, motyw tak, calosc nie bardzo, sorry.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl