Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22
Ja też zgrzytam zębami na takie różowości, ale wiesz co? Ten dziwny krak całkiem dobrze wygląda i bardzo "ładnie zepsuł" tę całą słodkość, różowość i różyczkowatość Big Grin
Dla mnie - kolor nie, motyw za słodki, krak tak! Całość zdecydowanie zbyt różowa. Czyli - dla amatorek różowości, czekamy na LS Tongue
Odpowiedz
Reklama
Ależ Dominiko nie ma za co przepraszać, wyszło jak wyszlo. Miało być różowe to jest. Tylko te boki takie bardziej pomaziane są, mniej różowe. Najbardziej to mnie tek krak rozbroił. Pierwszy raz mi takie cuda nie dziwa wyszły.

Pogrzebałam w tych zdjęciach jeszcze raz na szybko.

To było robione bez lampy i kolor bardziej rzeczywisty no ale widać jaka ostrość, wybaczcie. Z resztą tak się to prezentowało po bokach.

       

Oczywiście właściciel w siódmym niebie, ale wiadomo, jak się ktoś takimi rzeczami nie zajmuje to się mu podobac będzie Smile
Odpowiedz
Faaaajny krak Big Grin
Odpowiedz
(03-23-2013, 08:34 PM)Erato napisał(a): Faaaajny krak Big Grin

Śmiejcie się śmiejcie, faktycznie to pudełko wrzuce zaraz do "antypiękności". Taki niewypał że aż brak słów, ale tak to jest jak się człowiek spieszy...
Odpowiedz
(03-23-2013, 10:28 PM)muszka napisał(a): Na temat pudełeczka nic nie powiemWink Ale za to, jeśli chodzi o dwuskładnikowca, to możemy sobie ręce podaćBig Grin Ta cholera tez mnie nie słuchaSmile a jak posłucha, to ja cos spierniczęBig Grin

Mnie własnie słuchała. Zawsze! Jeszcze jak spękania wypełniłam to bylo pieknie, ale jak tylko psiknęłam lakierem to... same widzicie... Pojęcia nie wiem co za reakcja, że po prostu zjadło ten krak.
Odpowiedz
Jak właściciel happy to OK. A co do kraka i innych preparatów, to ich humor chyba tylko od plam na słońcu zależy, robi się coś 10 razy i ok, a za 11 te same preparaty się gryzą i cuda wianki pokazują.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
Babuszka spękania wszyły "jaktalala" Smile. Zaintrygowałaś mnie tymi cieniami do wypełniania. Kiedyś próbowałam inglotem.... i kompletnie spierniczyłam sobie pracę Confused . Jakoś się zniechęciłam do stosowania tej metodologii. Jak Ty to robisz kobieto? Smile
Odpowiedz
(03-23-2013, 08:47 PM)makowababuszka napisał(a):
(03-23-2013, 08:34 PM)Erato napisał(a): Faaaajny krak Big Grin

Śmiejcie się śmiejcie, faktycznie to pudełko wrzuce zaraz do "antypiękności". Taki niewypał że aż brak słów, ale tak to jest jak się człowiek spieszy...

Kurka no, nie smieję się! Naprawdę uważam, ze jest fajny Smile
Odpowiedz
Babuszka, ja się tam wcale nie śmieję. A krak ...no całkiem tego..do rzeczy i ciekawie wyszedł
Odpowiedz
Róże mi nie przeszkadzają,krak fajnie tylko troszkę na motywie może być.Bardziej rażą po oczach narożniki które jak dla mnie zbyt chyba mało przetarte i widać zbyt mocne ślady po pędzlu.Ale ogólnie OK





Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl