Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 1.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
babuszkowe prace ;) - świeczniki str 22
Krak wyszedł specyficzny! Aj tam ja sobie żartuje, z tym, że się śmiejecie, a widzę, że każda już do siebie to wzięła Smile

Jeszcze co do kraka, dziwny, te wielkie oka wyszły na środku (jak widać) a czym bliżej brzegów to on coraz taki drobniejszy niczym pajęczynka. Tak że jest na całej powierzchni, ale niesymetryczny. Jak to się stało? No nie wiem. Renesansem robiłam jak zawsze... tyle, że wcześniej wychodził bez zarzutu.

bohomazująca ja mam dużo jakiś zwykłych cieni, bo czasem coś od kogoś dostałam, a sama rzadko używam, jak coś to tylko odcienie brązu więc po cóż mi np fioletowy? Bo właśnie fioletowy się znalazł na pudełku. Wykruszyłam go wykalaczką, wysypałam na pudełko, ładnie roztarłam jakąs szmatką (żeby już nie powiedzieć że sympatyczną skarpetą nie do pary Big Grin ) i całość starłam biedronkowymi wilgotnymi chusteczkami do mebli. Wlazł ten cień we wszystkie spękania, od tych wielkich na środku po te najmniejsze na bokach...

A jeszcze co do różu jako koloru pudła (bo ono całkiem spore było w rzeczywistości), bardzo ładnie podobno wkomponowało się w jakiś kredens, więc kwestia gustu jeśli o kolor chodzi Smile
Odpowiedz
Reklama
(03-26-2013, 12:24 AM)oli napisał(a): Aaaaa, ściereczkami do mebli? A Renesans nie lubi mokrego, mamy wyjaśnienie!

Kurcze, ale dziwne, bo zawsze tak robiłam i nigdy się tak nie buntował Tongue
Odpowiedz
ooo...z cieniami to poćwiczę Smile Może inglot się nadaje wyłacznie na oko Dodgy .
Ps. Kraki chyba w większości nie przepadają za pucowaniem na mokro.
Odpowiedz
(03-26-2013, 12:34 AM)bohomazująca kobieta pracująca napisał(a): ooo...z cieniami to poćwiczę Smile Może inglot się nadaje wyłacznie na oko Dodgy .
Ps. Kraki chyba w większości nie przepadają za pucowaniem na mokro.

Myśle, że do takich celów też się idealnie sprawdzi. Zawsze można eksperymentować z cieniami od handlarzy targowych - tanio mają jakieś paletki, na oko bym tego nie nakładała, ale tak nie zaszkodzi spróbować.

Czy tam krak przepada czy nie przepada za pucowaniem na mokro, to zawsze mój się ładnie zachowywał przy takich zabiegach a tu teraz masz... Chociaż jakby się przyjrzeć i spostrzec to jakby "naturalnie wyszedł" przez to że taki niesymetryczny i powiedziałabym, że niewyjściowy Smile
Odpowiedz
(03-26-2013, 12:45 AM)oli napisał(a):
(03-26-2013, 12:26 AM)makowababuszka napisał(a):
(03-26-2013, 12:24 AM)oli napisał(a): Aaaaa, ściereczkami do mebli? A Renesans nie lubi mokrego, mamy wyjaśnienie!

Kurcze, ale dziwne, bo zawsze tak robiłam i nigdy się tak nie buntował Tongue

Bo nigdy krakowi nie napisałaś o tym na forum Tongue

To już wiem, że lepiej mniej mówić (pisać), a więcej robić Tongue Smile
Odpowiedz
ale mnie się to Twoje spękanie naprawdę szalenie podoba Smile, jak babcie kocham
Odpowiedz
Reklama
Malujcie sobie jajka i pieczcie mazurki, a ja zrobiłam świeczniki Smile

       
Odpowiedz
oba ładne, klimatyczne.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
a ja zabieram ten w czarną koronkę :-) mam tę serwetkę, ale nie miałam na nią pomysłu, to już mam :-)
Odpowiedz
apawlaczka - mam na nia jeszcze kilka pomysłów i coś czuję, że będzie jakiś komplet Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl