Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
ile osób tyle opinii....Smile
ja tam się mądrować za bardzo nie chcę, bo nie jestem ekspertem, ale napiszę co widzę Smile A widzę ładną pracę, podoba mi się ale....wywaliłabym reliefy i przecierki. Złote brzegi- jak najbardziej, białe przecierki, niekoniecznie. Reliefy mi nie pasują, chociaż piękne i równe są Smile No a kolor bejcy do maków jak najbardziej!
W sumie- praca godna uwagi Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
Reklama
Kochane wy moje :-) mimo że mnie się nie podoba to cieszę się że wam się podoba :-)

Jutro wrzucę moją pierwszą antypieknosc do stosownego wątku :-)
Odpowiedz
Jak to w jakimś filmie kiedyś ktoś powiedział "trzymamy się ramy to się nie posr...." tak więc właśnie... Zmajstrowałam coś z użyciem wytłaczanek bigshotowych, które dostałam od Reni w podzięce za elaborat (Reniuś jeszcze raz dziękuję). Przykleiłam to to, podmalowałam na turkus, góra serwetka po całości i jakieś miki specyfiki i bitum. Wyjszło to to co na fotkach, podoba mnie się jak nie wiem!!!!
Ja chcę big shota!!!!!!!!!!!!!!!!!

                   
Odpowiedz
Oli, no kurka nie, oddawaj Angry Ty masz robaka, to sobie wygnieciesz. A tu pięknie wygniecione, w MOIM kolorze, oddawaj!
Ania, ja Ty nie wiesz, to ja Ci powiem - jak się spotkamy Big Grin I będziemy sie trzymać tej ramy Big Grin
Odpowiedz
Phi, i tak ukradnę Angel
Odpowiedz
Piękny świecznik ! Bo to świecznik jest co nie ? Wink
Odpowiedz
Reklama
Olka zabiera i nie wie co SmileSmileSmile. Ania piekne toto Wink. Kupuj biga koniecznie Smile.
Odpowiedz
No cudo, no. Aniu, pięknie wszystko dobrałaś. Świetnie wyeksponowałaś tłocznia. Miód malina...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
tak to świecznik :-) jeno bez podgrzewacza. jutro jak mi się akumulator podładuje pyknę fotkę ze świecącą świeczką ot, żeby nie było gadania że to spluwaczka :-)
Jesteście fszyskie kochane i niemożliwe.
Oli a Ty na tym Twoim stryszku to już niezły jubel masz, bo ciągle coś zabierasz :-)
Odpowiedz
Oli zabrała, z tego, co widzę większość porywa, a ten świecznik pięknie wyglądałby w moim salonie, na stoliku kawowym, na godnym miejscu. O!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl