Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
#61
Taaa... One to gaduły straszne są! Nie to co ja - cicha, spokojna i nobliwa starsza pani! Szczególnie jak kapelusz mam na głowie....
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#62
O! Ja też cicha i spokojna!
I małomówna w dodatku.
Za to córcia... taaaa... ona gada za nas dwie Big Grin
Odpowiedz
#63
Jajo niezleSmile
Odpowiedz
#64
(03-28-2013, 09:22 PM)natabus napisał(a): Jajo dla mnie bomba, kolorystka powalająca, nie przeładowane. Bardzo mi się podoba.

Jak lakierowałaś takie duże jajo, miałaś nadziane na jakiś szpikulec?

w łapce trzymałam :-) przód i tył osobno lakierowałam :-) powolutku żeby nie było zacieków. Przy dobrze przyklejonej serwetce lakieruję tylko 3-4 razy i jest zadowalająco estetycznie :-)
Odpowiedz
#65
Swietny motyw na jaju, ale ono wielkie, ale takie chyba sie lepiej dekoruje.. ja nie popelnilam zadnego w tym roku, malenstwa mnie jakos odstraszaja. Butelka niebieska jest the best, na trzeciej krak mi nie podchodzi. Rameczka tez niczego sobie, fajnie pokombinowane.
Odpowiedz
#66
o matko, ile miłych słów, moje ego zaspokojone na następny tydzień, lecę pędzę do roboty, co bu tu wam jeszcze pokazać? :-)
Odpowiedz
Reklama
#67
Święta już niedługo to i pisanek przybywa :-) i się pochwalę, a co taka chwalipięta jestem :-)

               
Odpowiedz
#68
Oj! Malola kogutkowe zabrała Sad ale wszystkie takie ładne,że bratkowe dla mnie Tongue Fajnie wygląda to mazanie brązowe.Masz dobrą rękę, działaj dalej.Shy





Odpowiedz
#69
i jeszcze kwiatki na kogutku sama malowalas, prawda? i rozswietlilas bratki od srodka, tak? Smile bardzo ladne, stawiam na koguta ex aequo z rozczkowa. Bardzo mi sie koronka podoba na rozyczkach. ps. zdjecia bardzo ladne Smile
Odpowiedz
#70
Kolejna porcja śliczności. Brawo za pisankę z ptaszkami. Bardzo nietypowa ale ciekawa kolorystyka. Podoba mi się kogutek i styl pisanki zgrany z motywem. A kwiatowe podobają mi się zawsze.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl