Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
Aj waj!
No ten efekt brzozy faktycznie super Ci się zmalował Smile (swoją drogą dlaczego to się nazywa efektem brzozy, skoro niewiele ma wspólnego z prawdziwymi brzozowymi dechami wciąż pozostaje dla mnie zagadką...)
całość bardzo smaczna i taka dodudana, brawo, brawo!
Ale najbardziej mnie rozczuliło, że nasza Anusia zadbała o anonimowość głównych bohaterów, i to jak!...
niektórzy robią to po barbarzyńsku - zapaćkowują takim facjaty, żeby ich nikt nie rozpoznał - a nasza Anusia subtelnie - oczka im wyświdrowała po prostu Big Grin Big Grin Big Grin
chociaż w sumie ma właściwie rację - to przecież przez oczy wychyla się dusza... a po duszy człowieka najłatwiej poznać Smile
Odpowiedz
Reklama
Mówiłam że będę zazdrościć mówiłam Sad . Nic więcej nie napiszę Wink.
Odpowiedz
Piękna.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Piękny, piękny ten kuferek Wink)
Super tło Ci wyszło. Normalnie rewelka Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Fajny efet brzozy, to coś nowego w ostatnim czasie Smile jeszcze nie robiłam Sad

Najgorsze są przeróbki, tyle pracy przy nich. Chociaż potem satysfakcja, że z niczego powstało coś świetnego.
Odpowiedz
Superowe, takie pudło to fajnie dostać. Jak czasem widzę te kuferki gołąbkowo-serduszkowe to mi się słabo robi. Ale ja do ślubu poszłam w dżinsach, to jakaś inna jestem Wink
Odpowiedz
Reklama
Piękny kufer Smile
Odpowiedz
ciesze się dziewczyny, że się Wam ten mój "efekt brzozy" spodobał :-) siedziałam nad tym kufrem dłuuuugo, bo jak zwykle nie mogłam rozkminić czego tak na prawdę chcę. Wyszło jak zwykle w starym stylu, bo jakoś najbardziej go lubię.
Oli jak dojrzałaś ten płatek na dnie, faktycznie wyszedł jak trójwymiarowy, mogłam wrzucić jakieś zbliżenie.
Wiolka a co Ty taka zazdrośnica jesteś???? Jakbyś siedziała nad czymś tak długo jak ja to i efekt wierzby czy baobabu nawet by Ci wyszedł :-)
Odpowiedz
Ania, a jak coś takiego się maluje? Te deski niby-brzozowe znaczy się Smile
Odpowiedz
Aniu, a gdzie można odnaleźć to zdjęcie "przed"?

Teraz wygląda cudnie Smile Zwłaszcza te detale.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl