Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
O matko jaka cudna !!!! wiem, mało konstruktywna wypowiedź, ale tylko to mi przychodzi do głowy Wink
Odpowiedz
Reklama
Nic nie próżnujesz Naughty
Super prezent!
Kwiaty od razu klejone na drewno Aneczko?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
O mamuśku! Cudna jest!
Grarut ma rację. Konturówką to poszalałaś Smile
Ej, Wiolinka, ale Ci zazdroszczę Sad
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Hania masz rację zazdraszczaj - jest czego Smile. Ona jest naprawdę CUDNA i nie dlatego że jest moja . Dlatego że jest robiona po mistrzowsku ( nie słodzę Ance ). Jestem pod OGROMNYM wrażeniem jej talentu. Wiecie z jakim zamiłowaniem ona to robi. Po prostu brak mi słów . To trzeba zobaczyć na własne oczy . No dobra już nie będę piała bo mogłabym tak długo . Mam tylko nadzieję że kiedyś chociaż w minimalnym stopniu będę potrafiła tak jak ona SmileSmile. Ann jeszcze raz dziękiiiiiiiiiiiiiiiii.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Fajną pamiątkę masz Wiolka, jest się z czego cieszyć Smile
Odpowiedz
Cieszę się, ze się Wam spodobała, nie mniej jednak dla mnie najważniejsze, że Wioli się podoba :-)
Serwetka jest na pomalowanym drewienku na kolor kremowy i Wioli chyba ulubiony vino bianco (dostałam nawet w słoiku trochę).
Wiola ty lepiej mnie tak tu nie chwal, bo pomyślą, ze Ci zapłaciłam za reklamę hi hi :-)
Odpowiedz
Reklama
Aniu, piękna ta toaletka.....delikatna i perfekcyjnie wykonanaSmile
Odpowiedz
Toaletka cacko - choć dla mnie te kropki na bokach i szufladkach to już za dużo i za mocny kolor. Za to te kwiaty i kolorowe cieniowania, przepięknie.
Wiolka zazdroszczę, że miałaś okazję podpatrzeć Ankę przy pracy Wink
Odpowiedz
(09-01-2014, 01:14 PM)oli napisał(a): Oooo, faktycznie poszalałaś totalnie. Ale powiedz - w naturze jest na bank mniej kontrastowo, co? Bo dam sobie głowę ściąć, że szufladki i boczki są jaśniejsze w realu :-)
Nie uwierzyłabym, że to Twoja praca, gdybyś sama tego nie napisała. To się nazywa umieć zrobić coś DLA KOGOŚ. Brawo!!!

Oli fotek nie poprawiałam, jedynie ramkę dodałam, w realu jest tak właśnie kontrastowo. Wiola lubi na bogato :-)

Dzięki kobitki za tak miłe komentrarze HeartHeartHeart
Odpowiedz
Er najbardziej sie ciesze z tego że zobaczyłam jak robi te swoje słynne spęki . Zupełnie inaczej niż książka pisze . Ciekawa jestem czy mi się tak uda . Ann ja Cię wcale nie chwalę tylko stwierdzam fakt Wink. Sama wszystko na własne oczy widziałam . Oli ma trochę rację z fotkami . Dziś się kolejny nie wiem który już raz z kolei Wink jej przyjrzałam i ma ciut bledsze kolory takie bardziej pastelowe Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl