Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decou apawlaczki :-) kufry 130, butle 132, taca 133
(10-15-2014, 01:00 PM)apawlaczka napisał(a): Acha DD Marzenko popatrz tylko jak mi się przydała kokardeczka od Ciebie :-) Jeszcze raz dziękuję!!!!!
Bardzo bardzo się cieszę Happy

Chustecznik już zauroczył mnie na facebooku. Pięknie robisz tę koronkę. Cudny!

I dziękuję za belferowskie życzenia. Od dziewięciu lat jestem nauczycielem, ale to chyba najmniejszy staż wśród NASZYCH nauczycielek Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Aleś pierdyknęła Anula, nie ma co Big Grin Klasyk, śliczny w każdym detalu i w ogólności też.
Odpowiedz
Na szybko? Ja tego bym w miesiac nie zrobila.. cudny!
Odpowiedz
A mnie się wydawało, że pisałam komentarz. Już sama nie wiem. Pewnie to cudo mnie tak oślepiło, że nic nie widziałam, nie słyszałam i pewnie wklepałam nie tam gdzie trzeba Sad

Oj, piękna, misterna robota Aniulka Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
No co ja mogę innego powiedzieć, że...
Ańka, jestem na tak!!!!! Thumbup
Odpowiedz
Graż gdybyś Ty widziała w realu jak Anka czyni te swoje cuda , dopiero byś miała doła. U mnie cały czas czeka taca zaczęta przez nią i jakoś nie mam na nią weny wcale a wcale Sad.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
(10-15-2014, 11:47 PM)Ataner napisał(a): No weź dobij człowieka, weź! Szczególnie prostą dekupażystkę! Jesteś niemożliwa! Jak można napisać, że to na szybko!?! Padłam i leżę, a z poziomu podłogi jeszcze piękniejszy się wydaje ten chustecznik. Połączenie brązu, ecru i fioletu lawendy jest po prostu piękne. Tę koronkę robiłaś farbą? świetny efekt! Zapamiętam!

Tak, tak! Mnie też dobij!

Jak zrobiłaś koronkę?!?!?!?
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Patent z koronką to ja już chyba rozgryzłam ;o)))
To zapewne taka naklejkowa papierowa koronka, ale jak ona to rozdzieliła, i że ten ecru sie nie zafarbował od bejcy, eh.
Niby proste, a dudne ;o)))
Odpowiedz
Ta koronka i cieniowania to mistrzostwo. A kokardeczka... ech... pieknie!
Odpowiedz
dziękuję kochane, wszystkim razem i każdej z osobna.
Już piszę na czym polega knyft z koronką. To nic innego jak szablon, kupiłam kilka koronkowych szablonów (kiedyś wklejałam linka do sklepu) przy okazji turkusowej szkatułki z różową różą. Tu najpierw na szerokości 5,5 cm dałam bejcę, ciemny orzech i polakierowałam ją 3 razy, żeby uniknąć zabrudzeń farby bejcą i bejcy farbą. Szablon dałam "od dołu" i gąbeczką zrobiałam efekt koronki, reszta to już chyba widać.
Cieszę się ogromie że się Wam podoba :-)

Mam dwie październikowe jubilatki, którym zawsze staram się zrobić coś od siebie. Padło na tace bo.... akurat miałam surówkę, która została mi z warsztatów tacowych, które prowadziłam w lipcu.
Pierwsza dla mojej kochanej Edytki, skromnej, kochanej, radosnej jak dziecko i baaaardzo bogatej duchowo dziewczyny. Byłyśmy razem w Hiszpanii we Wrześniu na wizycie studyjnej, gdzie razem duuuuuuuuuuużo pobroiłyśmyrotfl, a był to region i miasto MURCIA, stąd transferek na tacy. Dziś Edzia dostał prezent i piszczała z radości, do tego koszulka na zamówienie ze śmiesznym zdjęciem z wyjazdu i fotka w ramce z przerobionymi buziami na wesoło.

Druga jubilatka, Irena, kończyła wczoraj 40-stkę, dobra osoba, wspaniała matka, żona mojego szefa, czasem się nawet zdarza, że nie jest o mnie zazdrosna Angel
dla niej taca w wiejskim stylu, bo niedługo będą się budować na wsi :-)

Takie to historie moich jubilatek :-)

                   

               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl